Рубрики
МЕНЮ
Черновалова Кристина
Київський картонно-паперовий комбінат відзначив професійне свято національним рекордом
На честь Дня працівників целюлозно-паперової промисловості на Київському КПК провели символічну акцію створення найбільшого Обухівського рушника-оберега з макулатурного картону. Унікальне досягнення зафіксували у Національному реєстрі рекордів України.
На честь Дня працівників целюлозно-паперової промисловості 19 жовтня ККПК організував в Обухові масштабну екологічно-мистецьку подію. На картоні, виготовленому із макулатури, яку зібрали школярі громади та діти співробітників Київського картонно-паперового комбінату, разом намалювали найбільший Обухівський рушник-оберіг. Довжина твору становила 62 м. Це знакове досягнення внесли до Національного реєстру рекордів України.
Символічна акція щодо створення "народного" рушника важлива як з погляду екоосвіти, так і в контексті залучення місцевого ком'юніті.
Зокрема, цієї осені під егідою ККПК пройшли екоквести для школярів Обухова та масштабна толока зі збором макулатури, до якої приєдналися городяни та молодь.
Комбінат зазначає: в основі європейського підходу до соціальної відповідальності лежить не лише сплата у повному обсязі обов'язкових податків та зборів, а й реалізація гуманітарних ініціатив, спрямованих на об'єднання спільноти. Це важлива позиція власника з Австрії.
Київський картонно-паперовий комбінат є одним із найбільших промислових виробників не лише в Обухівському районі, а й в Україні. Забезпечуючи робочі місця для 2,5 тисячі працівників, завод фактично виступає бюджетоутворюючим підприємством, зазначає Хайнц Циннер (dr. Heinz Zinner). Комбінат пропонує співробітникам та їхнім сім'ям:
● власну амбулаторію;
● систему медичного страхування;
● спортивний комплекс;
● їдальню за доступними цінами.
Сьогодні світова паперова галузь зосереджена на випуску продукції з переробленої вторинної сировини. І Київський картонно-паперовий комбінат є лідером цього напряму в Україні, пропонуючи сучасні екологічні рішення у виробництві.
На підприємстві налагоджено повний цикл переробки макулатури: від сортування та збору сировини до випуску високоякісної сертифікованої продукції. Товаровиробник організував пункти прийому, де здати б/в картонну тару та папір можуть як індивідуальні споживачі, так і великі підприємства та торговельні мережі. Такий підхід не тільки допомагає мінімізувати забруднення навколишнього середовища, але й робить користування продукцією комбінату вигідним для клієнтів. Державі ж та громаді забезпечує додаткові надходження у вигляді податків.
Новини партнерів
Новини