logo_ukra

Coinspot 25.02.2021

BTC/USD

50462.60

ETH/USD

1622.39

LTC/USD

182.27

НБУ 25.02.2021

USD/UAH

28.10

EUR/UAH

34.15

RUB/UAH

0.40

comment

Рубрики

comment

МЕНЮ

Головна Новини Прес-реліз 2020 Названо імена найвпливовіших харків'ян
commentss НОВИНИ Всі новини

Названо імена найвпливовіших харків'ян

Читачі порталу "Коментарі" винесли свій вердикт у голосуванні за найвпливовішого, на їхню думку, вихідця з Харкова

8 вересня 2020, 17:45
Названо імена найвпливовіших харків'ян

Колаж: Д. Романюк/Comments.ua

Рейтингова платформа порталу "Коментарі" підбиває підсумки серії масштабних голосувань, в яких визначилися найвпливовіші вихідці чотирьох найбільших міст України – Києва, Харкова, Одеси та Дніпра. На цей раз вашій увазі – підсумки рейтингу "ТОП-30 впливових харків'ян".

"Тіньова столиця" України – саме так ми вирішили назвати Харків в нашому рейтингу, і зробили це не тільки заради красного слівця. Судіть самі: саме Харків подарував нашій країні чинних Генерального прокурора і голову Вищого антикорупційного суду, не кажучи вже про "безсмертного" міністра внутрішніх справ. Можна також згадати, що вихідці з цього міста управляли Адміністрацією президента України протягом всієї каденції президента Петра Порошенка. Харків'яни часто гранично амбітні та займають в політиці найвищі пости, а також вкрай успішні у великому бізнесі.

Але хто ж з них має найбільший вплив на бізнесові та політичні процеси як внутрішньорегіонального, так і всеукраїнського масштабу? Чиє ім'я вже вирвалося за межі рідного міста настільки, що про нього знають у кожному куточку нашої величезної країни? Нас цікавила думка не лише харків'ян, а й представників інших регіонів.

Результати

За підсумками голосування впевнену перемогу здобув чинний мер Харкова Геннадій Кернес. Градоначальник набрав більше третини всіх голосів – 36,28%. На тлі такого результату у міністра внутрішніх справ Арсена Авакова і політика Михайла Добкіна просто не було шансів. Вони набрали 10,7 і 9,41% відповідно.

Як ми формували рейтинг

На першому етапі роботи наші журналісти склали розширений список з 50 впливових харків'ян, який потім передали журі. Кожен з десяти членів суддівської колегії відібрав всього 30 прізвищ, гідних, на їхню думку, включення у фінальне голосування. Голоси кожного судді ми підрахували та за принципом більшості склали підсумковий список, який ви можете побачити на сторінці рейтингу.

Наші критерії

При формуванні розширеного списку ми відштовхувалися від трьох основних критеріїв: суспільно-політичної ваги людини (посада, визнання, діяльність), його фінансового стану (масштаб бізнесу, розмір бізнес-активів), а також його популярності, яку можна конвертувати в політичні бали в разі його участі у виборах.

Що ж стосується географічного принципу відбору, то людина потрапляла в наш розширений список при дотриманні хоча б однієї з двох умов:

1. Учасник (-ка) голосування народився (-лась) в Харкові;

2. Учасник (-ка) голосування отримав (ла) в Харкові вищу освіту і тісно пов'язав (-а) з цим містом своє життя і кар'єру (приклад — Віль Бакіров).

У чому ми сумнівалися

На жаль, нам не вдалося уникнути подвійних і спірних ситуацій. Наприклад, Еліна Світоліна хоч і народилася в Одесі, але вже в 13-річному віці перебралася до Харкова, а тому цілком могла бути представлена в рейтингу "ТОП-30 впливових харків'ян". Але ми вирішили, що життя Світоліної перестало бути пов'язаним з Харковом з початком її професійної кар'єри. Велику частину часу вона проводить за кордоном, що, втім, природно для професійних тенісистів. Отже, ми порахували логічним включити кращу тенісистку України в рейтинг "ТОП-30 впливових одеситів" за принципом рідного міста.

Повністю ознайомитися з результатами голосування можна тут.

Раніше "Коментарі" провели опитування, щоб визначити найкомфортніше місто для життя в Україні.


Читайте Комментарии в Google News

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
comments

Обговорення

comments

Новини партнерів

comments.ua
comments.ua
comments.ua
comments.ua

Новини

Підписуйтесь на повідомлення, щоб бути в курсі останніх новин!