logo_ukra

Coinspot 02.03.2021

BTC/USD

47535.75

ETH/USD

1499.88

LTC/USD

174.47

НБУ 02.03.2021

USD/UAH

28.05

EUR/UAH

33.80

RUB/UAH

0.40

comment

Рубрики

comment

МЕНЮ

Головна Новини Прес-реліз 2020 Новопечерська школа отримала кредит від ЧБТР на створення нової будівлі в UNIT.City
commentss НОВИНИ Всі новини

Новопечерська школа отримала кредит від ЧБТР на створення нової будівлі в UNIT.City

Грудень 2020 р. — Чорноморський банк торгівлі та розвитку (ЧБТР) надав дев'ятирічну позику в розмірі 10 мільйонів євро на будівництво Новопечерської школи у столичному інноваційному парку UNIT.City. Кредит дозволить школі збільшити кількість учнів з 500 до 1200, одночасно забезпечуючи їх усіма сучасними умовами

9 грудня 2020, 11:40
Новопечерська школа отримала кредит від ЧБТР на створення нової будівлі в UNIT.City

Новопечерська школа відстоює принципи рівних можливостей та підтримує стипендіальну програму для обдарованих учнів із неблагополучних сімей. Нова будівля буде побудована в житловому районі UNIT.City.


"Сучасна ефективна освіта має вирішальне значення для розвитку конкурентоспроможної економіки та постійного зростання наших країн. Тому цей проєкт має особливе значення для ЧБТР, як банку розвитку. Ми знаємо, що нові шкільні приміщення мають попит, тому відіграватимуть важливу роль у розвитку людського капіталу в Україні на багато років вперед", — прокоментував Дмитро Панкін, президент ЧБТР.

"Ми вдячні та пишаємось, що отримали фінансування на нову школу. Це вияв довіри з боку партнерів та підтвердження, що наш попередній досвід у побудові освітніх закладів та проєктів є професійним та успішним. Це ще й нова можливість збагатити українську освітню сферу сучасним та інноваційним навчальним закладом. Нова школа буде розташована на території UNIT.City і матиме спеціалізацію у STEM та ІТ, саме тих сферах, які найбільше зростатимуть у майбутньому. Це безперечно буде найінноваційніша українська школа, яка працюватиме на розвиток потенціалу наших дітей та нашої країни", — прокоментувала Зоя Литвин, засновниця Новопечерської школи.

"Сьогодні індустрія знань й освіти викликає великий інтерес в інвесторів. Ми в UNIT.City вважаємо, що банки — це наші довгострокові партнери, а не тільки джерела фінансування. Ми раді, що саме ЧБТР підтримав проєкт будівництва школи в UNIT.City. Вона стане найважливішим елементом екосистеми інноваційного парку і розширить можливості у сфері освіти, пошуку і розвитку талантів, створення нових продуктів, підходів та ідей", — прокоментував Кирил Бондар, партнер інноваційного парку UNIT.City.

* * * * * * * * * * *

ТОВ Навчально-виховний комплекс "Новопечерська школа" була введена в експлуатацію у 2014 році та досягла значних операційних та фінансових показників завдяки професійному керівництву та навчальним командам. Унікальність в методології навчання, підтримка дітей з особливими освітніми потребами та найкращі міжнародні програми та практики, доступні з початкових класів, перетворили Новопечерську школу в надзвичайно затребуваний навчальний заклад.


Чорноморський банк торгівлі та розвитку (ЧБТР) — це міжнародна фінансова установа, створена Албанією, Вірменією, Азербайджаном, Болгарією, Грузією, Грецією, Молдовою, Румунією, Туреччиною та Україною. Штаб-квартира ЧБТР знаходиться в Салоніках, Греція. ЧБТР підтримує економічний розвиток та регіональне співробітництво, надаючи позики, кредитні лінії, власний капітал та гарантії для проєктів та фінансування торгівлі в державному та приватному секторах у країнах-членах. Статутний капітал Банку становить 3,45 млрд євро. ЧБТР оцінюється довгостроковим "A-" за рейтингом Standard and Poor's та "A2" за версією Moody's. Для отримання інформації про ЧБТР відвідайте www.bstdb.org.

UNIT.City – перший інноваційний парк в Україні. Місце, де створюється екосистема та інфраструктура для розвитку бізнесу у сфері високих технологій і креативних індустрій. Мета парку – стати центром інновацій і точкою входу в Україну для інвесторів, партнерів і нових технологій з усього світу. Місцем, де концентрація компаній, стартапів, окремих фахівців, дослідницьких лабораторій дає умови для того, щоб бізнеси в межах парку зростали швидше, ніж поза ним.


Читайте Комментарии в Google News

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
comments

Обговорення

comments

Новини партнерів

comments.ua
comments.ua
comments.ua

Новини

Підписуйтесь на повідомлення, щоб бути в курсі останніх новин!