Мешканці Відрадного вимагають зберегти паркове озеро, - Максим Шкуро

За словами кандидата в народні депутати Максима Шкуро, озеро в столичному парку "Відрадний", що на Солом'янці, потребує уваги і захисту влади

Депутат Київської міськради і кандидат у нардепи Максим Шкуро зажадав негайно відкоригувати проект реконструкції озера в парку "Відрадний", розташованому в Солом'янському районі Києва. Про це він написав на своїй сторінці в Facebook, відзначивши, що підготував відповідне депутатське звернення і відправив його ще в червні 2019 року мера Києва Віталія Кличка.

Депутат повідомляє, що проект реконструкції паркової зони, в якому передбачено бетонування озера, притоки заблокує річки Либідь. Максим Шкуро зазначає, що відновлювальні роботи в парку були проведені в той час, коли він був главою Солом'янського району. Проведена реконструкція дозволила вважати оновлений парк одним з найкращих в Україні.

Новий план бетонування паркового озера може відрізати водойму від джерел і призвести до знищення "перлини" парку "Відрадний".

Депутат застерігає від експериментів в парковій зоні і вимагає зберегти і відновити озеро, що радує тисячі мешканців Солом'янського району, киян і гостей столиці.

" target="_blank">
Источник: "Комментарии"
Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.
Поділитися