Головна Новини Спорт Федерер і Надаль обіграли своїх опонентів і зіграють в 1/8 фіналу Вімблдону

Федерер і Надаль обіграли своїх опонентів і зіграють в 1/8 фіналу Вімблдону

Роджер Федерер і Рафаель Надаль продовжать виступи на престижному турнірі у Вімблдоні

7 липня 2019, 14:20

Швейцарський тенісист Роджер Федерер вийшов у 1/8 фіналу Вімблдонського турніру.

У матчі третього кола друга ракетка турніру Федерер у трьох сетах обіграв француза Люка Пуї з рахунком 7:5, 6:2, 7:6 (7:4). Зустріч тривала 2 години 5 хвилин. Федерер 6 разів подав навиліт, уникнув подвійних помилок і реалізував 4 брейк-пойнта з 9. Пуї подав 6 ейсів, тричі помилився на подачі і реалізував 1 брейк.

20-кратний переможець турнірів "Великого шолома" Федерер став першим тенісистом в історії, який виграв 350 матчів на мэйджорах.

За вихід у чвертьфінал Вімблдону Федерер зіграє з італійцем Маттео Берреттини (17), який в матчі третього кола здолав аргентинця Дієго Шварцмана (24) з рахунком 6:7 (5:7), 7:6 (7:2), 4:6, 7:6 (7:5), 6:3.

Рафаель Надаль, який посіяний під 3 номером у матчі третього кола в трьох сетах завдав поразки французу Жо-Вильфриду Цонга з рахунком 6:2, 6:3, 6:2. Зустріч тривала 1 годину 48 хвилин. Надаль 11 разів подав навиліт, 1 допустив подвійну помилку і реалізував 5 з 11 брейк-пойнтів. Цонга подав 11 ейсів, 4 рази помилився на подачі і не мав ні однією можливості взяти подачу суперника.

Надаль виграв 51-й матч на Вімблдоні і вийшов у четверте коло в дев'ятий раз. Надаль двічі вигравав британський турнір "Великого шолома" — в 2008 і 2010 роках.

За вихід у чвертьфінал Вімблдону Надаль зіграє з переможцем матчу між португальцем Жоау Соузой і британцем Даніелем Евансом.

Нагадаємо, що перша ракетка світу Новак Джокович також буде брати участь в 1/8 фіналу турніру, який проходить в Англії. За вихід у чвертьфінал Вімблдону Джокович зіграє з переможцем зустрічі між 19-м сіяним канадцем Феліксом Оже-Альяссимом і французом Уго Умбером.

Раніше Джокович 4 рази вигравав Вімблдон (2011, 2014, 2015, 2018). Зазначимо, що Вімблдон єдиний з чотирьох турнірів "Великого шолома", який проводиться на траві.