Головна Новини Спорт Наші на зборах: "Зоря" крупно програє, "Шахтар" розгромно перемагає

Наші на зборах: "Зоря" крупно програє, "Шахтар" розгромно перемагає

Команди української Прем'єр-ліги активно готуються до нового сезону на навчально-тренувальних зборах

8 липня 2019, 18:30

"Гірники" продовжили підготовку до сезону черговим товариським матчем. В цей раз, протистояв "Шахтарю" сербська Пролетер.

Команди змогли відкрити рахунок голам лише на кінець години ігри — Богдан Бутко відзначився взяттям воріт. Вже через пару хвилин свій успіх святкував Алан Патрік. Коваленко, в свою чергу, наприкінці матчу реалізував пенальті, який сам і заробив.

Крім того, варто відзначити, що дебютні хвилини за Шахтар провів Тимур Пузанков.

"Шахтар" — "Пролетер" 3:0

Голи: Бутко, 63, Алан Патрік, 69, Коваленко, 82 (з пенальті).

Шахтар: Трубін — Бутко, Бондар, Матвієнко, Сиприано — Коваленко, Пихаленок, Патрік — Соломон, Фернандо, Бланко Лещук.

Запасні: Шевченка, Пузанков, Додо, Танковскій, Сікан.

На передсезонному зборі в Словенії черговим суперником "Зорі" став хорватський "Осієк".

Початок поєдинку видався для української команди досить невдалим. Після двох помилок оборони на 6-й і 8-й хвилинах хорвати забили два м'ячі, а через 10 хвилин невдала спроба створити штучний офсайд призвела до третього голу. В першому таймі "Осієку" вдалося забити ще раз, на цей раз з пенальті. Примітно, що точний удар з 11-метрової позначки завдав добре відомий українським уболівальникам за виступами за "Кривбас" і "Дніпро" Дмитро Льопа.

Друга половина гри проходила з невеликою перевагою луганчан, але забити вдалося лише раз на 84-й хвилині після серії рикошетів у штрафному суперника м'яч у ворота проштовхнув Єгор Шалфеев.

"Зоря" — "Осієк" 1:4

Голи: Шалфеев, 84 — Дуганджич, 6, 18, Сполярич, 8, Льопа, 36, з пенальті.

Зоря:Васіл (Хмеловський, 33, Мацапура, 65)), Михайличенко, Каменюка, Чайковський, Білий, Арвеладзе (Кабаев, 78), Сухар (Ємець, 46), Литвин, Шалфеев, Повалій (Загоруйко, 56), Будковський.

Наступний спаринг "Зоря" проведе проти "Шльонска", який базується в місті Вроцлав (Польща), вівторок, 9 липня. Початок о 17:30 за київським часом.

Київське "Динамо" без особливих проблем обіграло австрійський "Ваккер" в черговий спаринг-поєдинку.

Дебютним голом за киян відзначився Олександр Караваєв, який в цьому матчі також вийшов на позиції правого півзахисника з перших хвилин. Однак, після заміни одразу по перерві, на 66-й хвилині посів позицію правого фулбека, замінивши Томаша Кендзьору. У цьому матчі опорну зону закривав Кадірі. Варто відзначити, що в попередній грі він займав позицію центрального захисника.

"Динамо" — "Ваккер" 3:0

Голи: Караваєв, 12, Вербич, Гармаш, 45.

"Динамо": Нещерет (Кучерук, 46) — Кендзьора (Караваєв, 66), Бурда (Миколенко, 66), Кадар (Алібеков, 46), Шабанов — Кадири (Сидорчук, 66), Олександр Шепелєв (Шапаренко, 66), Гармаш (Андрієвський, 66) — Караваєв (Цитаишвили, 46), Сіль (Русин, 46), Вербич (Де Піна, 46).