Піваріч - вболівальникам: "У новому сезоні будемо чемпіонами"

Хорватський захисник киян розповів про період реабілітації після травми і підготовці до нового сезону

Йосипу Піварічу через тяжку травму, яку він отримав на зимових зборах в Іспанії (хрестоподібні зв'язки коліна) довелося пропустити другу частину сезону. Але на даний момент хорват відчуває себе добре і поступово набирає форму.

"Зараз добре, все нормально. Задоволений тим, що готовий до роботи, тренуюся з командою. Коліно не турбує, це найважливіше. Відновлення — це психологічно дуже важко. Працював багато кожен день Загребі в одній з клінік. Радий, що відновився і готовий до ігор", — повідав Піваріч прес-службі "Динамо".

Захисник збірної Хорватії зазначає, що головне було відновиться і почати грати.

"Найголовніше, що відновився і почав грати. У своєму першому матчі відіграв 30 хвилин. Думаю, в наступному буде трохи більше, 45 хвилин, до прикладу. Але ще поговоримо з тренером".

За час лікування Пиварича, Віталій Миколенко застовпив за собою місце в старті "Динамо". І дуже добре продовжує прогресувати.

"Будь-яка конкуренція — це добре. Завжди треба краще тренуватися, грати. У кожній команді на кожній позиції має бути два хороших гравця. Вітаю Віталія, він дуже добре відіграв сезон. Він молодий гравець, почав грати за збірну".

Під кінець інтерв'ю Піваріч звернувся до вболівальників.

"Вірте в нас. У новому сезоні ми будемо чемпіонами".

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.
Поділитися