Індія скасувала старт ракети на Місяць за 56 хвилин до запуску

Старт місячної ракети було скасовано з технічних причин

Запуск індійської ракети на Місяць був скасований за 56 хвилин до запланованого старту. Ракета повинна була вивести на орбіту станцію "Chandrayaan-2" (що в перекладі означає "луноход") з космодрому, який розташовується на березі штату Андхра-Прадеш.

Індійська організація космічних досліджень повідомила, що політ був скасований через технічну проблему. Нова дата запуску і подробиці не називаються.

Посадковий модуль, що входить до складу орбітальної станції, повинен сісти на південному полюсі Місяця. Космічний апарат повинен, крім іншого, займатися на місячній поверхні пошуком слідів води. У разі успіху місячної місії Індія стала б четвертою країною - після США, РФ і Китаю - якій вдалося здійснити успішну посадку на Місяць.

Відзначається, що більша частина компонентів місячного комплексу ракети-носія були зроблені в Індії. Фахівці вважають, що вартість програми (124 млн євро) значно нижче витрат на місячні проекти інших країн.

Як повідомляли "Коментарі", Індія успішно провела випробувальний пуск балістичної ракети "Агні-2", яка здатна нести ядерну боєголовку.


Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.
Поділитися