Європарламент затвердив нового главу Єврокомісії

Урсула фон дер Ляйєн замінить Жана-Клода Юнкера

У вівторок, 16 липня, Європарламент затвердив колишнього міністра оборони Німеччини Урсулу фон дер Ляйєн на посаду голови Єврокомісії. Про це повідомляє Reuters.

Як повідомляється, її кандидатуру підтримали 383 депутати Європарламенту, 374 виступили "проти". На пост глави вона була номінована на початку липня Європейською радою. Тоді її кандидатуру підтримали 27 лідерів країн Європейського союзу, однак канцлер Німеччини Ангела Меркель тоді утрималася.

 Фон дер Ляйєн стане першою жінкою на посту голови Європейської комісії. В посаду вона вступить в листопаді, коли закінчаться повноваження чинного глави Єврокомісії, люксембуржців Жан-Клода Юнкера.

Урсулі фон дер Ляйєн 60 років. У німецьку політику представницю Християнсько-демократичного союзу призвела діюча канцлер Німеччини Ангела Меркель. В очолюваних Меркель урядах фон дер Ляйєн займала різні міністерські посади. З 2005 по 2009 роки мати сімох дітей була міністром у справах сім'ї, пізніше очолила міністерство охорони здоров'я, а в грудні 2013 року стала міністром оборони.

Як повідомляли "Коментарі", Єврокомісія представила проект бюджету на 1,1 трильйона євро.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.
Поділитися