Біля узбережжя Британії виявили медузу розміром з людину, - ВІДЕО

Такі медузи з'являються на світ розмірами в кілька міліметрів, а потім можуть вирости в справжніх гігантів

Дайвер Ліззі Дейлі помітила біля узбережжя Британії незвичайне істота гігантських розмірів. Підпливши ближче, дайвер виявила, що це медуза з загону корнеротов, повідомляє The Washington Post.

"Моя перша реакція була, що я ніколи не бачила таких величезних медузу розмірів", - поділилася Дейлі. Вона також охарактеризувала як істота "прекрасне, величне, повільне і витончене тварина".

За словами Шеріл Еймс із Смітсонівського національного музею природної історії, корнероты з'являються на світ розмірами в кілька міліметрів, а потім можуть вирости в справжніх гігантів. Разом з тим, досягти величезних розмірів вони можуть тільки в природному середовищі, де харчуються рибою, дрібними ракоподібними і зоопланктоном. В акваріумі розмір таких медуз не перевищує 40-50 сантиметрів.

 


Як повідомляли "Коментарі", на південному березі Тасманії виявили викинуту на берег медузу, діаметр купола якої становить близько півтора метрів. Як стало відомо, тварина вдалося виявити сім'ї Лін на пляжі на південь від міста Хобарт. Фотографію медузи співробітникові австралійського дослідницького центру CSIRO Лізі Гершвін передало місцеве відділення радіо ABC. Гершвін, за її словами, раніше вже знаходила подібних медуз, хоча і не такого великого розміру — їх діаметр рідко перевищував один метр.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.
Поділитися