Духовний лідер Ірану звинуватив Великобританію в піратстві

Іран пообіцяв не залишити без відповіді дії Лондона

Тегеран звинуватив Лондон у піратстві. За словами керівника і духовного лідера Ірану аятоли Алі Хаменеї, "Великобританія краде іранські судна, а потім шукає для цього законні виправдання". Мова йде про нафтовий танкер, затриманий владою Гібралтару.

"Все дуже просто — це піратство! І, звичайно ж, Ісламська Республіка Іран не залишить подібні злодіяння без відповіді. Ми відреагуємо у належний час і у відповідному місці", — сказав він.

Алі Хаменеї заявив, що затримання танкера не залишиться без відповіді. Судно було зупинено за запитом США за підозрою в тому, що воно приносило іранську нафту в Сирію в порушення режиму санкцій. В операції взяли участь військовослужбовці британської морської піхоти.

Аятолла також зазначив, що Тегеран має намір продовжити скорочувати зобов'язання з ядерного угодою.

"У європейців було 11 зобов'язань, ви не виконали жодного. Чому ви тепер вимагаєте, щоб ми виконували свої зобов'язання? Ми приступили до скорочення своїх зобов'язань і цей процес неодмінно продовжиться", - сказав духовний лідер Ірану.

Як повідомляли "Коментарі", керівництво Ірану готове піти дуже далеко в протистоянні з Заходом, відстоюючи свої амбіції на лідерство на Близькому Сході.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.
Поділитися