Засуха в Північній Кореї: у країні заявили про серйозні збитки

У КНДР від недоїдання страждає майже половина населення, - ООН

Посухи в Північній Кореї (КНДР) призвели до серйозного збитку економіки країни. Про це повідомляє Центральне телеграфне агентство Кореї (КНДР).

Найбільше від посухи постраждали провінції на заході країни, Північна і Південна Хуанхе, Південна Пхенган і місто Нампхо. За даними ЦТАК, більше 50% рисових і ланів висушені і не принесуть врожаю.

Перші тривожні повідомлення про сильну посухи з'явилися у травні, однак уряд Північної Кореї поклав відповідальність за іригацію на самих громадян, тому що державні ресурси обмежені — багато в чому через жорсткі міжнародні санкції.

Згідно з прогнозами, посуха закінчиться вже цього тижня і її змінить сезон дощів. Тим не менш, сільськогосподарським культурам вже було завдано непоправної шкоди, у зв'язку з чим незабаром ситуація із забезпеченістю продуктами харчування в КНДР значно погіршиться.

За даними ООН, в Північній Кореї від голоду страждають близько 47% громадян.

Як повідомляли "Коментарі", Президент США Дональд Трамп і лідер Північної Кореї Кім Чен Ин домовилися про відновлення переговорів про припинення ядерної програми КНДР.
Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.
Поділитися