Меркель звинуватила Кремль у спонсоруванні правих популістів в ЄС

Меркель хоче нормальних відносин з Росією

Канцлер Німеччини Ангела Меркель звинуватила російське керівництво у фінансовій підтримці правих популістських партій у країнах-членах Європейського Союзу, повідомляє німецьке видання Spiegel.

"Ми неодноразово бачили, що праві популістські партії отримують підтримку від Росії, це викликає занепокоєння", - сказала вона.

У той же час вона відмовилася коментувати скандал навколо помічника віце-прем'єра Італії, якого підозрюють у спробі отримати від Росії нелегальне фінансування для ультраправої правлячої партії Італії "Ліга". Канцлер зазначила, що цією справою має займатися італійське слідство.

Меркель також висловилася за хороші відносини з Росією і визнала, що вони зараз неможливі.

"Потрібно бачити дійсність. І дійсність інша, ніж хотілося б", - констатувала вона.

Нагадаємо, раніше президент Франції Еммануель Макрон назвав головними ворогами Європи націоналістів, які фінансуються Росією.

"Ворогами Європи є ті, хто не вірить у своє майбутнє. Націоналісти, які хочуть її розділити... є головними ворогами... Я вперше бачу зв'язок між націоналістами і зарубіжними інтересами, метою яких є знищення Європи", - сказав Макрон, додавши, що Росія як ніколи активна у фінансуванні екстремістів в Європі.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.