Блог

Бала Віталій: Головна подія

Українські боги війни

0

comments5217

Бала Віталій

Політтехнолог, політичний консультант, директор Агентства моделювання ситуацій.

У 1987-1992 роках навчався в Інституті міжнародних відносин

1993-1994 роках навчався у Франції в Європейському інституту вищих міжнародних студій(Institut Européen des Hautes Etudes Internationales (IEHEI)

2006-2007 роках працював у Кабміні радником віце-прем'єр-міністра.
На мою думку, на цьому тижні, головною подією був день ракетних військ і артилерії, який є державним святом і відзначається щорічно 3 листопада.
Саме під час війни ми всі зрозуміли наскільки вони є важливими і потрібними.
На фронті ракетні війська і артилерія дають нашим воїнам можливість захищатись і наступати, а нас у тилу захищають від рашистських ракетних обстрілів, дронів-камікадзе.
Недарма їх називають богами війни. Наші українські боги війни продемонстрували, що вони того варті.
У понеділок цього тижня, як і минулого, рашисти знову завдали масованого ракетного удару по мирним містам України і наші боги війни знищили 44 крилатих із 55 запущених. 
Нищать вони і зенітні ракети, і дрони-камікадзе, і безпілотники і звичайно рашистські літакі, гелікоптери, танки та бронемашини і всю рашистську техніку разом з рашистскими загарбниками.
І я впевнений, що з наданням необхідної у необхідній кількості зброї, наші українські боги війни будуть знищувати, якщо не 100%, то точно не менше 90% всіх ворожих цілей.
Українці тепер відзначають наші ракетні війська і артилерію кожного дня з великою вдячністю і шаною, як і всі інші роди військ ЗСУ, та вірять у них і нашу Перемогу.comments

Новости партнеров

comments

Другие материалы автора

Новости

Подписывайтесь на уведомления, чтобы быть в курсе последних новостей!