Блог

Бала Віталій: Головна подія

Необхідна зброя у необхідній кількості і вчасно

0

comments7756

Бала Віталій

Політтехнолог, політичний консультант, директор Агентства моделювання ситуацій.

У 1987-1992 роках навчався в Інституті міжнародних відносин

1993-1994 роках навчався у Франції в Європейському інституту вищих міжнародних студій(Institut Européen des Hautes Etudes Internationales (IEHEI)

2006-2007 роках працював у Кабміні радником віце-прем'єр-міністра.
На мою думку, головною подією цього тижня для України, була дев’ята зустріч «Рамштайн» 14-15 лютого у Брюсселі, у якій взяли участь представники 54-х країн.

В Україні завжди напередодні зустрічей «Рамштайн» відбуваються багаточисельні заяви і обговорення, у яких чітко прослідковуються завищені очікування за результатами таких зустрічей.

Не виключенням стада і зустріч, яка відбулась цього тижня.

Особливо багато розмов і заяв було стосовно надання Україні літаків, хоча об’єктивно зрозуміло, що навіть у випадку позитивного вирішення, ці винищувачі не зможуть взяти участь у контрнаступі ЗСУ навесні, про який всі говорять.

Недарма ще напередодні дев’ятої зустрічі «Рамштайн» наші союзники заявляли про необхідність надання інших видів зброї. 

Тобто пріоритетність у наданні зброї не передбачає надання винищувачів негайно. Так, необхідно вести перемовини і домовлятись про їх надання у найближчий можливий час, бо ЗСУ точно повинні мати на озброєні літаки не російського виробництва.

А сьогодні всі досягнуті домовленості, публічні і не публічні, на мою думку, були успішними. А міністр оборони України Олексій Рєзніков сформулював досягнуті домовленості, як зміцнення «броньованого» кулака ЗСУ.

Головне, що вся необхідна зброя у необхідній кількості надійшла в Україну вчасно.

 comments

Новости партнеров

comments

Другие материалы автора


Новости

Подписывайтесь на уведомления, чтобы быть в курсе последних новостей!