logo

Coinspot 21.01.2021

BTC/USD

34655.85

ETH/USD

1328.14

LTC/USD

145.14

НБУ 21.01.2021

USD/UAH

28.35

EUR/UAH

34.40

RUB/UAH

0.40

comment

Рубрики

comment

МЕНЮ

Блог

Віталій Бала: Головна подія тижня

Про бюджет можливосей для офісу президента та офісу генпрокурора.

1

comments1988

Головна подія тижня

Головною подією тижня, на мою думку, було прийняття бюджету на 2021 рік.

1. 15 грудня Верховна 289 голосами підтримала бюджет України на 2021 рік.

2. Цікаво, що не всі опозиційні фракції не голосували за бюджет: Європейська солідарність, Голос та ОПЗЖ. Натомість фракція Батьківщини підтримала бюджет.

3. Тепер партія Батьківщина та її лідер Юлія Тимошенко взяли на себе відповідальність за діяльність чинної влади. Побачимо згодом, ціну питання підтримки Батьківщини.

4. Цей бюджет можна називати по-різному, навіть його назвали космічним, але цей бюджет, на мою думку, можна назвати тільки антинародним, а не бюджетом можливостей, як його назвав міністр фінансів Сергій Марченко.

5. Антинародним тому, що потреби громадян враховані у бюджеті за залишковим принципом.

6. Так, для офісу президента, офісу генпрокурора і державного бюро розслідувань можливостей тратити більше грошей на себе побільшало.

7. Напевно саме вони будуть вирішувати найважливіше питання у боротьбі з коронавірусом, вакцинування громадян у 2021 році?

8. Ні, ці структури не мають прямого відношення до головних проблем, які потрібно вирішувати у 2021 році, вони можуть тільки записувати відосики, фабрикувати справи та переслідувати політичних опонентів. А мова буде йти у 2021 році про питання війни на Донбасі, тобто розбудову ЗСУ, а там з фінансуванням насправді не все так оптимістично, як заявляють, про вакцинування, яке мають провести медичні працівники, які не є в пріоритеті у чинної влади та про виведення економіки із кризи, де роль генпрокуратури та державного бюро розслідувань точно не буде вирішальною, м’яко кажучи.

9. Як взагалі чинна влада і ті, хто її підтримав голосуючи за бюджет, змогли додуматись збільшувати видатки на себе під час кризи?

10. Таке враження, що цей бюджет приймали вороги України та українського народу.

comments.ua
comments.ua

Новости

Подписывайтесь на уведомления, чтобы быть в курсе последних новостей!