logo

Coinspot 01.12.2020

BTC/USD

19842.90

ETH/USD

634.35

LTC/USD

91.33

НБУ 01.12.2020

USD/UAH

28.70

EUR/UAH

34.37

RUB/UAH

0.40

comment

Рубрики

comment

МЕНЮ

Блог

Віталій Бала: Головна подія тижня

Звершення подачі документів кандидатів.

Головна подія тижня.

Безумовно серед подій в Україні на цьому тижні, не можна не згадати трагедію з військовим Ан-26 у наслідок якої загинуло 26 курсантів. Але серед подій політичного життя, на мою думку, головною є місцеві вибори і завершення 24 вересня подачі документів кандидатів у депутати та на посади міських голів.

1. Тепер ситуація з тими, хто претендує на посади міських голів і депутатів стане остаточно зрозумілою після реєстрації або відмові кандидатам.

2. Нереєстрація деяких кандидатів може бути одним з інструментів чинної влади у боротьбі проти своїх опонентів.

3. Також не варто виключати і можливі зняття з реєєстрації впродовж виборчої кампанії.

4. Адже фактично, а неформально, з 24 вересня виборча кампанія і боротьба стартувала.

5. Думаю, що ця виборча кампанія буде дуже брудною і деструктивною.

6. Особливо це стосується чинної влади.

7. За всю новітню історію України чи не вперше правоохоронні органи і силові структури стали для влади головним інструментом боротьби з своїми політичними опонентами.

8. Також існує вірогідність відтермінування проведення виборів, адже в Україні спостерігається друга хвиля пандемії Ковід-19.

9. Думаю, що переносити вибори не потрібно, адже чинна влада отримує на таких виборах ще менше голосів. Але, варто приділити більше уваги санітарним обмеженнім під час виборчої кампанії і особливо в день голосування

10. У будь-якому випадку місцеві вибори стануть, на мою думку, референдумом довіри до чинної влади, а результат цих виборів може дати старт для дочасних виборів, якщо не буде створено новий коаліційний уряд. Хоча і коаліційний уряд навряд чи зможе запобігти проведенню дочасних парламентських виборів, хіба що тільки відтермінувати їх.

Новости

Подписывайтесь на уведомления, чтобы быть в курсе последних новостей!