logo

BTC/USD

57093.26

ETH/USD

3550.73

LTC/USD

342.88

USD/UAH

27.86

EUR/UAH

33.56

RUB/UAH

0.39

lang

Язык

UA RU
comment

Рубрики

comment

МЕНЮ

Блог

Віталій Бала: Про беззмістовне засідання фракції Слуга народу

Маєш гроші і при владі - порушуй все, але сплачує штраф, якщо попався.

0

comments4415

Віталій Бала

Політтехнолог, політичний консультант, директор Агентства моделювання ситуацій

У 1987-1992 роках навчався в Інституті міжнародних відносин

З 2002 року директор Агентства моделювання ситуацій

Про беззмістовне засідання фракції Слуга народу.

1. Учора ввечері, за інформацією, відбулось онлайн-засідання фракції партії Слуга народу.

2. Засідання жодним чином не стосувалось нагальних питань, які потрібно вирішувати, зокрема і питання вакцинування від Covid-19 громадян України.

3. У кращих традиціях радянських часів, засідання було присвячене обговоренню негідної поведінки народних депутатів Євгенія Шевченка та Микола Тищенка.

4. Про Миколу Тищенка знають напевно вже всі українці, адже він не дає про себе забувати, як своїми коментарями і заявами, так і конкретними діями від славнозвісно відомого ресторану Велюру, до "інтелігентної" поведінки в Окружній виборчій комісії на 87-му окрузі Івано-Франківщини.

5. Характерна риса всіх його нагадувань про себе, ігнорування загальноприйнятих правил поведінки, фактично відсутність розуміння, що таке культурна поведінка навіть не народного депутат, а людини. Таке враження, що він вирішив, що він має право і може "усьо"!

6. І черговий його "виступ" на публіку, ще раз це продемонстрував, коли Тищенко вирішив святкувати день народження дружини у публічному місці під час суворого карантину у Києві. Звичайно, що питання святкувати чи не святкувати день народження дружини для чоловіка очевидне, але це зовсім не означає, що якщо чоловік народний депутат від партії влади, то він може ігнорувати, а фактично наплювати на всі обмеження, які передбаченні для всіх під час карантину.

7. Фракція ніби обговорила поведінку Тищенка і вирішила, що він має заплатити максимальний штраф за порушення карантину. Логіка просто чудова, якщо у когось є гроші, він належить до влади, то має право порушувати, але сплачувати штрафи.

8. А що стосується іншого "героя" обговорення на засідання фракції Слуги народу, Євгенія Шевченка, який з'їздив до Білорусі на зустріч з Лукашенком, то тут взагалі ситуація виглядає дивно. На мою думку, СБУ мало б поцікавитись у носія державних секретарів, чому і з якою метою народний депутат їздив і зустрівся з Лукашенко, якого чинна влада не визнає президентом і який є союзником глави країни-агресора Путіна.

9. А фракція вирішує виключати чи не виключати Шевченка з лав провладної фракції, що виглядає і смішно і сумно водночас.

10. У Зеленського, на мою думку, був чудовий привід, через дії депутатів Тищенка і Шевченка, продемонструвати країні, що він таки відрізняється від своїх попередників, яких продовжує критикувати, та публічно не тільки засудити дії депутатів провладної партії, але й очистити, як партію так і Верховну Раду від людей, які дискредитують не тільки Зеленського, чинну владу, але й у випадку з Шевченком Україну.

comments.ua
comments.ua

Новости

Подписывайтесь на уведомления, чтобы быть в курсе последних новостей!