logo

Coinspot 24.11.2020

BTC/USD

18274.06

ETH/USD

603.17

LTC/USD

88.08

НБУ 24.11.2020

USD/UAH

28.55

EUR/UAH

33.90

RUB/UAH

0.39

comment

Рубрики

comment

МЕНЮ

Блог

Віталій Бала: Про карантин вихідного дня

Рішення, яке нічого не змінить

comments3243

Про карантин вихідного дня.

1. Уряд таки прийняв рішення про карантин у суботу та неділю, бо за словами міністра охорони здоров'я Степанова, такий захід уповільнить розповсюдження коронавірусу.

2. З приводу цього рішення зараз робиться багато заяв, які у своїй більшості є негативними.

3. Представники малого і середнього бізнесу вважають, що таке рішення, найкоротший шлях до їхнього банкрутства.

4. Політичні опоненти чинної влади згадують всі прорахунки і бездіяльність влади з весни.

5. Загалом, можна констатувати, що більшість громадян не сприймає введення карантину вихідного дня.

6. Головною причиною несприйняття, на мою думку, є повна недовіра до чинної влади, саме у питанні боротьби з коронавірусом.

7. Всі пам'ятають дуже добре слова головного санітарного лікаря, що весною ми просто лякали громадян, щоб вони не ходили у парки і т.д.

8. Всі добре пам'ятають Зеленського у кав'ярні без маски тоді, коли від громадян вимагали суворого виконання карантиних обмежень.

9. А тепер ми кожного дня бачимо на телебаченні міністра Степанова, як вісника поганих новин, хоча, ще декілька місяців тому назад, він говорив, що Україна супер бореться з Ковід-19, краще багатьох країн Європи. Чинна влада навіть назвала тоді себе майстром спорту боротьби з коронавірусом.

10. Перше, що необхідно зробити чинній владі, щоб повертати довіру людей до себе і необхідності санітарних обмежень, звільнити тих, хто все завалив і зробити це публічно, а на телебаченні повинен виступати не міністр, а фахівець у цій сфері, який не просто буде говорити про кількість інфікованих, а дасть надію та песпективу і якому будуть вірити та дослухатись до його порад.

Новости

Подписывайтесь на уведомления, чтобы быть в курсе последних новостей!