Блог

Бала Віталій: Про політичний туризм

Для чого їдуть в Україну керівники Німеччини, Франції та Італії?

0

comments5356

Бала Віталій

Політтехнолог, політичний консультант, директор Агентства моделювання ситуацій.

У 1987-1992 роках навчався в Інституті міжнародних відносин

1993-1994 роках навчався у Франції в Європейському інституту вищих міжнародних студій(Institut Européen des Hautes Etudes Internationales (IEHEI)

2006-2007 роках працював у Кабміні радником віце-прем'єр-міністра.
Пишуть і говорять, що 16 червня до України приїдуть канцлер Німеччини Олаф Шольц, президент Франції Еммануель Макрон та глава італійського уряду Маріо Драгі.

Не знаю, що вони там хочуть засвідчити насправді, яку підтримку, бо саме ці країни найменше допомагають нам зброєю, хоча до Італії менше запитань.

Добре, що вони приїдуть, питання у тому, що буде потім.

Мова і про надання Україні статусу кандидата на членствов ЄС, про саміт НАТО у Мадриді 29-30 червня. Чи будуть прийняті потрібні Україні рішення після такого представницького візиту?

Зараз вже ніби стало модно приїзжати до України, це вже політичний тренд.

Тільки справжні друзі не тільки приїзжали раніше, частіше, але й допомагають реально, а не обіцянками, які не виконує, той же канцлер Німеччини. Шольц напевно тому і приїде, щоб його менше критикували у Німеччині, у Макрона також є питання, що буде після другого туру 19 червня парламентських виборів, а Італія навіть план припинення війни нам передала з автономією Донбасу та інших неприйнятних пропозіцій.

То чого насправді чекати від візиту трьох керівників найбільших країн ЄС?

Мій прогноз поки що песимістичний, це буде просто політичний туризм, для вирішення їхніх, а не наших проблем, на жаль.comments

Новости партнеров

comments

Другие материалы автора

Новости

Подписывайтесь на уведомления, чтобы быть в курсе последних новостей!