logo

Coinspot 21.01.2021

BTC/USD

34745.27

ETH/USD

1333.08

LTC/USD

144.74

НБУ 21.01.2021

USD/UAH

28.35

EUR/UAH

34.40

RUB/UAH

0.40

comment

Рубрики

comment

МЕНЮ

Блог

Віталій Бала: Про так званий особливий статус Донбасу.

Атавізм, який загрожує національним інтересам України

0

comments961

Про так званий особливий статус Донбасу.

1. Верховна Рада 304 голосами продовжила на рік дію закону"Про особливий порядок самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей".

2. Проти проголосували фракції Батьківщини та Голосу.

3. Мотивація і аргументація проголосувати за продовження дії закону полягала у продовженні переговорного процесу для врегулювання ситуації на Донбасі.

4. Цей закон був прийнятий у 2014 році 16 вересня, терміном на три роки і продовжувався вже тричі до сьогоднішнього голосування.

5. На мою думку, цей закон є атавізмом сьогодні, коли він приймався ситуація була зовсім іншою, тим більше він так і не вступив і скоріш за все не вступить у дію.

6. На Донбасі спочатку потрібно завершити війну, провести деокупацію, демілітиризацію і встановити українську владу на непідконтрольних сьогодні територіях.

7. І сьогодні не може взагалі йти мова про якісь особливості самоврядування на окупованих територіях, чого так дуже хоче країна-агресор росія.

8. У цьому законі так багато порушень діючої Конституції України, що той, хто прийме рішення про його звстосування, повинен буде нести відповідальність за державну зраду.

9. Насправді існування цього закону дає підстави країні-агресору говорити про громадянський конфлік в Україні. Адже норми, які прописані у законі: амністія, статус російської мови, вибори та ін., притаманні саме для вирішення внутршнього конфлікту, а не зовнішньої агресії.

10. Давно вже час чинній владі запропонувати новий порядок денний(дорожню карту) стосовно Донбасу і вилучити цей закон з пунктів цього порядку денного.

comments.ua
comments.ua

Новости

Подписывайтесь на уведомления, чтобы быть в курсе последних новостей!