Блог

Бала Віталій: Злий понеділок

Про "добрі справи" влади

2

comments4564

Бала Віталій

Політтехнолог, політичний консультант, директор Агентства моделювання ситуацій.

У 1987-1992 роках навчався в Інституті міжнародних відносин

1993-1994 роках навчався у Франції в Європейському інституту вищих міжнародних студій(Institut Européen des Hautes Etudes Internationales (IEHEI)

2006-2007 роках працював у Кабміні радником віце-прем'єр-міністра.
Підняття тарифів на електроенергію, про яке постійно говорять у владі, на мою думку, не може бути виправданим заявами про необхідність збереження української енергосистеми.

Під час війни, на жаль, чинна влада поводить себе по відношенню до громадян неадекватно, хоча, справедливості ради, варто нагадати тим, хто забув, що і до війни політика влади у сфері економіки вела нас до економічної катастрофи.

Сьогодні підняття тарифів на електроенергію, як і повернення ПДВ у розмірі 20% на пальне точно не сприятимуть підвищенню рівня життя українців.

І якщо підняття тарифів на електроенергію безпосередньо стосуватиметься кожного українця, українську сім’ю, то підняття цін на пальне через повернення ПДВ у 20% замість 7% сьогодні, також не буде стосуватись тільки власників автомобілів, а стане наслідком збільшення цін практично на все, що потребують і вживають українці.

Це виглядало б дивно, якби ми не знали, що влада насправді тільки на словах дбає про людей, адже ціни нафту у світі точно не зростають.

Тобто, рівень життя українців буде продовжувати знижуватись ще швидше не тільки через війну, але й через фінансову та економічну політику влади. Будуть зростати борги громадян.

Так, борги за комунальні послуги на 1 квітня 2022 року становили 81,6 млрд.грн, а на 1 квітня 2023 року приблизно 140 млрд. грн.

Влада взагалі задавала собі питання, за рахунок чого громадяни будуть платити всі їхні підвищення і збільшення?

Влада взагалі знає скільки людей залишились без роботи?

Влада взагалі знає скільки людей стали біднішими?

То хіба бідні люди можуть платити підвищення і збільшення?comments

Новости партнеров

comments

Другие материалы автора


Новости

Подписывайтесь на уведомления, чтобы быть в курсе последних новостей!