УКРАИНА

Брітні Спірс показала свої залисини

0

0

Поп-зірка перетворилася з гламурної блондинки на товсту брюнетку з лисинами.

Брітні Спірс, американська 28-річна поп-співачка й актриса, ніколи не відзначалася особливим смаком та відчуттям стилю, а на стилістові завжди воліла економити, зважаючи на все. Інакше як пояснити виняткову неохайність Брітні та її абсолютно кітчеві вбрання?

Однак Брітні обожнює експерименти із зовнішністю, тому з легкістю радикально змінює імідж. Днями папараці застукали красуню в Лос-Анджелесі і... ледве впізнали її - Брітні знову перетворилася на брюнетку. Зірка дефілювала по вулиці в безглуздому неохайному вбранні, з поспішно укладеним волоссям, а на маківці Брітні... зяяли великі лисини!

Причиною «лисявості» співачки стала її пристрасть до накладних пасм волосся, які не лише відпадали в неї прямо на сцені, але й серйозно пошкодили шкіру голови.

Враховуючи, що за минулий рік Брітні Спірс заробила $82,5 млн., залишивши далеко позаду U2 і Елтона Джона, незрозуміло, чому вона не може витратити трохи більше грошей на свою зовнішність.

Автор: Маргарита Павлова

По материалам: Glamurchik.tochka.net

 

Читайте новости Comments.UA в социальных сетях facebook и twitter.

Источник: Jungle

Теги:

Версия для печати
Загрузка...
Loading...

Новости mama.land

..

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
властьвласть деньги деньги стиль жизнистиль жизни hi-tech hi-tech спорт спорт мир мир общество общество здоровье здоровье звезды звезды
Архив Экспорт О проекте/Контакт Информатор

Нажмите «Нравится»,
чтобы читать «Комментарии» в Facebook!

Спасибо, я уже с вами.

   © «КомментарииУА:», 2016

Система Orphus