УКРАИНА

Зірка «Спортлото-82» Михайло Кокшенов одружується з бізнесвумен

0

0

Популярний актор Михайло Кокшенов, відомий за роллю у фільмі "Найчарівніша і приваблива", розлучився після 20 років шлюбу.

73-річний Кокшенов покинув свою колишню дружину Олену і збирається одружитися з бізнесвумен Наталею Лєпьохіною, пише "Комсомольская правда".

Остання, до слова, є генеральним директором великої компанії, яка виробляє нафтовидобувне устаткування. Цей бізнес перейшов до Лєпьохіної після смерті її чоловіка.Михайло Кокшенов та Михайло Пуговкін у фільмі "Спортлото-82"

Михайло Кокшенов та його нове кохання познайомилися в літаку. Але тоді парочка навіть не підозрювала, що просте спілкування переросте у щось більше.

"Любов - така справа. Так, я був одружений, але тут випадковий спалах - і все", - зізнається Кокшенов.

Актор зауважив, що було дійсно страшно після 20 років шлюбу починати нові стосунки з іншою жінкою.

"Але, як кажуть, засмоктало - і пропав. Колишня дружина, звісно, не прийняла мого рішення. А як дружина може зрозуміти такий вчинок? Але це життя: не я перший, не я останній", - додав він.Кокшенов зі своєю коханою Наталею

Наразі Кокшенов та Лєпьохіна готуються до новосілля та обирають обручки. Щоправда, поки що закохані не поспішають призначати дату весілля.

"В нашому віці весілля - це не головне. Нам і так добре - ми кохаємо одне одного. Можливо, і прийдемо до того, що нам потрібна буде печатка в паспорті. А поки вибираємо каблучки", - пояснила бізнесвумен.

Михайло Кокшенов відомий за ролями у таких фільмах, як "Гараж", "Спортлото-82", "Найчарівніша та приваблива", "на Деребасівській хороша погода, або на Брайтон-Біч знову йдуть дощі", "Російське чудо", "Ширлі-мирлі", "Імпотент" та багато інших.

Фото "Комсомольской правды" та з сайту nnm.ru

По материалам: ТАБЛОID

 

Читайте новости Comments.UA в социальных сетях facebook и twitter.

Источник: Jungle

Теги:

Версия для печати
Загрузка...
Loading...

Новости mama.land

..

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
властьвласть деньги деньги стиль жизнистиль жизни hi-tech hi-tech спорт спорт мир мир общество общество здоровье здоровье звезды звезды
Архив Экспорт О проекте/Контакт Информатор

Нажмите «Нравится»,
чтобы читать «Комментарии» в Facebook!

Спасибо, я уже с вами.

   © «КомментарииУА:», 2016

Система Orphus