УКРАИНА

Вчені знайшли еліксир безсмертя. Але МОЗ буде проти…

0

0

Прапор алхіміків, які невтомно шукають філософський камінь, а разом із ним – і безсмертя, підхоплюють учені всіх напрямів! І досягають успіху…

Щоправда, результати їхніх досліджень бувають приголомшуючими і… малообнадійливими...

Так, вчені з Готенберзького Університету у Швеції (Gothenberg University, Sweden) дуже радять охочим жити довго та щасливо пити червоне вино. Здається, порада не нова: жителі сонячних гір Грузії роблять це вже багато століть поспіль. (На захист методу варто сказати, що іменник «довгожитель» уже просто зріднився із прикметником «кавказький»).

А новизна відкриття поради в тому, що пити треба… від 15 до 100 пляшок на день! Отож… І тут навіть печінці слова не давали… Адже луснеш, так і не доживши до глибокої старості!

Утім, не варто робити поспішних висновків: про електрику теж колись говорили, що «чудо» вражає, шкода лише, що практичного застосування цьому немає… Але минуло якихось сто років, і людина втрачає 90% своїх абсолютно практичних можливостей, щойно виникають перебої з електрозабезпеченням. Можливо, відкриттю вчених зі Швеції вготована та сама доля? І слідом за теорією про 100 «безсмертних» пляшок прийдуть практичні рекомендації про те, як їх усе-таки випити та не померти при цьому від надлишку рідини в організмі або алкоголізму?

Хай би там що, але знайомство з теорією не завадить. Як з’ясувалось, у червоному вині міститься ресвератрол, що вбиває клітини, які провокують передчасне старіння.

Залишилося очистити чарівний напій від алкоголю, що руйнує організм значно швидше, ніж старість.

А може, варто виділити ресвератрол як фармацевтичну панацею від старості? І можна зробити це, не доводячи виноград до стану вина? Адже вже давно відомо, що ресвератрол – потужний рослинний антиоксидант, що міститься в насінні та шкірочці темного винограду. Ця речовина зі складною назвою – прекрасний борець із запальними й онкологічними захворюваннями.

Утім, глава дослідницької групи професор Томас Ністром (Professor Thomas Nystrom) і його колеги стверджують, що «ресвератрол міститься у винограді темних сортів, а також в інших (не менш поширених) продуктах харчування, що допомагають контролювати процес старіння».

Автор: Лариса Ковальцова

По материалам: Tochka.net

Читайте новости Comments.UA в социальных сетях facebook и twitter.

Источник: Jungle

Теги:

Версия для печати
Загрузка...
Loading...

Новости mama.land

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
властьвласть деньги деньги стиль жизнистиль жизни hi-tech hi-tech спорт спорт мир мир общество общество здоровье здоровье звезды звезды
Архив Экспорт О проекте/Контакт Информатор

Нажмите «Нравится»,
чтобы читать «Комментарии» в Facebook!

Спасибо, я уже с вами.

   © «КомментарииУА:», 2016

Система Orphus