УКРАИНА

Несмачна їжа додає зайвих кілограм

0

0

Американські вчені з Університету Орегона (University of Oregon) зробили висновок: схильність людини набирати зайву вагу залежить від того, яка кількість спеціальної речовини (названої допаміном) виділяється в її мозковому «центрі задоволення».

Чим менше людині їжа приносить задоволення, тим менше допаміну виділяється і тим більше потрібно їжі, щоб задовольнити потребу організму в задоволенні. Тобто більше шансів з`їдати зайве і гладшати!

Під час дослідження вчені протягом року спостерігали за 76 дівчатами, від 14 до 22 років. Кожна прошла тест на генетичний варіант Taq1A1 (у його носіїв у мозку знижена кількість допамінових рецепторів). Учасницям експерименту пропонували випити спочатку шоколадний коктейль, а потім несмачний напій, при цьому за допомогою спеціальної апаратури контролювали активність «центру задоволення». Не складно здогадатися, який з напоїв подарував більше задоволення!

Також вчені зробили визновки: повні люди отримують менше задоволення від їжі, і, щоб, компенсувати це, з`їдають більше (як правило, мимоволі). Таким чином, якщо не хочеш набрати зайву вагу, краще відмовся від несмачної їжі, хай навіть малокалорійної. Для фігури це буде корисно!

Автор: Вероніка Недільська

По материалам: Tochka.net

Читайте новости Comments.UA в социальных сетях facebook и twitter.

Источник: Jungle

Теги:

Версия для печати
Загрузка...
Loading...

Новости mama.land

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
властьвласть деньги деньги стиль жизнистиль жизни hi-tech hi-tech спорт спорт мир мир общество общество здоровье здоровье звезды звезды
Архив Экспорт О проекте/Контакт Информатор

Нажмите «Нравится»,
чтобы читать «Комментарии» в Facebook!

Спасибо, я уже с вами.

   © «КомментарииУА:», 2016

Система Orphus