УКРАИНА

Дантес нахамив Гарику Мартиросяну

0

0

Популярний дует переборщив зі своїми висловлюваннями на адресу ведучого церемонії «VIVA Найкрасивіші - 2009».

Дантес і Олійник, поп-дует, продюсований відомою співачкою Наталею Могилевською, після виступу на урочистостях вирішили продемонструвати свою дотепність і вступили в дебати з ведучим Гариком Мартиросяном. Хлопці так захопилися словесними змаганнями, що забули про те, що треба б і міру знати. До того ж, продюсер хлопців Могилевська сиділа в залі і явно підтримувала екс-«фабрикантів».

Коли Дантес сказав, що свої червоні штани в чорну смужку він забрав у графа Вишеньки з Чиполіно, Мартиросян повернувся до залу й голосно промовив: «Ми говоримо «ні» наркотикам». Природно, амбітний Дантес не зміг не відреагувати на шпильки Гарика, і при всіх зганьбив гумориста, нагадавши, що жарт про наркотики зовсім не новий, а фраза Мартиросяна схожа на плагіат. Варто нагадати, що торік ця тематика турбувала ведучу цієї ж церемонії Ксенію Собчак. Ось тільки її репліка «Ми говоримо «ні» наркотикам» була адресована співакові Максу Барських.

Дивно, але старання Дантеса продемонструвати свою дотепність ніяк не зачепили Гарика. Зате ще й як зачепили підопічного Могилевської. Йдучи за лаштунки, Вова ніяк не міг заспокоїтися: «Гарику, я дуже вас поважаю і знаю всі ваші жарти, але сьогодні ви - несвіжі, ви мене розчарували».

Зухвалість молодого виконавця викликала бурхливу реакцію, яка вилилася в оплески. Навздогін Дантесу та Олійнику ведучий церемонії заявив, що він звик розчаровувати чоловіків, і «в цьому немає нічого поганого».

Фото: Володимир Шевчук

Автор: Вікторія Єгорова

По материалам: Glamurchik.tochka.net

 

 

Читайте новости Comments.UA в социальных сетях facebook и twitter.

Источник: Jungle

Теги:

Версия для печати
Загрузка...
Loading...

Новости mama.land

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
властьвласть деньги деньги стиль жизнистиль жизни hi-tech hi-tech спорт спорт мир мир общество общество здоровье здоровье звезды звезды
Архив Экспорт О проекте/Контакт Информатор

Нажмите «Нравится»,
чтобы читать «Комментарии» в Facebook!

Спасибо, я уже с вами.

   © «КомментарииУА:», 2016

Система Orphus