УКРАИНА

«Фабриканти» потрапили у фінал кастингу на «Євробачення»

0

0

Щойно стали відомі кандидати, які мають шанс представити Україну на європейському конкурсі.

Серед двадцятки найкращих на думку журі виявилися «фабриканти», а також давно відомі українські артисти. Тепер усім їм треба пережити судний день - субота. Саме тоді визначиться той, хто і покаже себе і свої творчі досягнення у столиці Норвегії - Осло.

У числі перших артистів, які приїхали на майданчик, де проходить кастинг, були випускники «Фабрики зірок» (Новий канал) - Еріка, Стас Шурінс та Олексій Матіас.

Олексій Матіас теж репетирував допізна (він вирішив вийти на сцену з піснею «Ангели не вмирають»), через що мало не проспав і виступав на сцені «Євробачення» не підготовишсь до виступу належним чином. Заради конкурсу Матіас навіть відклав операцію на зламаному зап`ясті, яка була призначена на сьогодні ( «фабрикант» серйозно пошкодив руку в турі).

До речі, Василь Лазарович теж взяв участь у кастингу, незважаючи на те, що обіцяв не брати участь у подібних кастингах, оскільки не хоче стояти на одній сцені з негідними кандидатами.

Автор: Вікторія Єгорова

По материалам: Glamurchik.tochka.net

 

 

Читайте новости Comments.UA в социальных сетях facebook и twitter.

Источник: Jungle

Теги:

Версия для печати
Загрузка...
Loading...

Новости mama.land

..

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
властьвласть деньги деньги стиль жизнистиль жизни hi-tech hi-tech спорт спорт мир мир общество общество здоровье здоровье звезды звезды
Архив Экспорт О проекте/Контакт Информатор

Нажмите «Нравится»,
чтобы читать «Комментарии» в Facebook!

Спасибо, я уже с вами.

   © «КомментарииУА:», 2016

Система Orphus