УКРАИНА

Фабриканта Шурінса підозрюють у нетрадиційній орієнтації (ФОТО)

0

0

Стас Шурінс, 19-річний кандидат на участь у міжнародному конкурсі «Нова хвиля», після розриву зі своєю українською дівчиною Ерікою залишився зовсім самотнім. Але чи так це насправді? Адже Стаса вже давним-давно підозрюють у гомосексуалізмі, який він навчився ретельно приховувати.

І все ж Glamurchik`у вдалося знайти фотографії, які наштовхують шанувальників на досить неоднозначні думки з приводу його сексуальних уподобань. За однією версією, ще до того, як Стас став зіркою в Україні, в Латвії в нього нібито була дівчина на ім`я Юля, з якою він розійшовся через брюнетку із Західної України Еріку. А невідомий молодий чоловік – всього лише двоюрідний брат Шурінса.

За іншою версією, всі дівчата Стаса Шурінса не більше ніж вигадка і прикриття, а насправді артист уже давно зустрічається з якимось Геннадієм Мейджинсом. Більше того, одного разу цей хлопець навіть відвідував Шурінса у Пущі-Водиці.

Нам удалося знайти фотографії друга Шурінса «Вконтакті» - на своїй сторінці Геннадій не соромиться викладати досить-таки відверті кадри.


Чи правда, що Стас Шурінс гей, знає лише сам виконавець, проте його фанаткам варто задуматися про любов до свого кумира.

Фото: З особистого архіву артиста

Автор: Вікторія Єгорова

По материалам: Glamurchik.tochka.net

 

 

Читайте новости Comments.UA в социальных сетях facebook и twitter.

Источник: Jungle

Теги:

Версия для печати
Загрузка...
Loading...

Новости mama.land

..

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
властьвласть деньги деньги стиль жизнистиль жизни hi-tech hi-tech спорт спорт мир мир общество общество здоровье здоровье звезды звезды
Архив Экспорт О проекте/Контакт Информатор

Нажмите «Нравится»,
чтобы читать «Комментарии» в Facebook!

Спасибо, я уже с вами.

   © «КомментарииУА:», 2016

Система Orphus