УКРАИНА

«Гардіан»: Хто переміг в Україні? Бандити

0

0

Під таким заголовком британська «Гардіан» публікує огляд ситуації в Україні. «Поширена точка зору така: 2004-го Україна вирвалася з-під російської п’яти, але не змогла вступити до НАТО й домогтися серйозного прогресу в зближенні з ЄС. У результаті «переміг Путін».

Але насправді суть подій 2004-го не у звільненні з-під російського впливу й не в приєднанні до Заходу. Українці прагнули західних цінностей — вільних і чесних виборів, диктатури закону, диверсифікованої ринкової економіки. При цьому люди відкинули цінності російські — маніпуляцію виборами, контроль над ЗМІ, корупцію, олігархічний капіталізм. У цьому аспекті Путіну не повернути Україну. Реальна ж причина поразки революції — нездатність її лідерів провести реформи. Тому зараз всі кандидати в президенти обіцяють покласти край «хаосу». Навіть популярність Віктора Януковича не свідчить про проросійські симпатії його виборців. Це нагадування про внутрішньополітичні невдачі «помаранчевих» вождів. Тим більше Янукович практично не говорить про геополітичні проблеми. На думку пересічних українців, найочевидніші переможці «помаранчевої революції» — «бандити», яких всупереч обіцянкам Ющенко не посадив у в’язниці. Політики, великі бізнесмени, бюрократи залишилися недоторканними. Вони, як і раніше, збивають пішоходів своїми мерседесами, розкрадають держскарбницю, привласнюють державні землі й огороджують пляжі. У підсумку ніхто не вірить, що політики взагалі здатні змінити життя до кращого. Програв не Захід, а український народ.

По матеріалам Weekly.ua.

Читайте новости Comments.UA в социальных сетях facebook и twitter.

Источник: proUA

Теги:

Версия для печати
Загрузка...
Loading...

Новости mama.land

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
властьвласть деньги деньги стиль жизнистиль жизни hi-tech hi-tech спорт спорт мир мир общество общество здоровье здоровье звезды звезды
Архив Экспорт О проекте/Контакт Информатор

Нажмите «Нравится»,
чтобы читать «Комментарии» в Facebook!

Спасибо, я уже с вами.

   © «КомментарииУА:», 2016

Система Orphus