УКРАИНА

Зірка «Бідної Насті» офіційно розлучилась

0

0

Російська акторка Марина Олександрова офіційно розлучилася зі своїм чоловіком та колегою Іваном Стєбуновим. Зірковий шлюб не протримався й двох років, пишуть "Дни.ру".

У театрі "Современник", де працює колишнє подружжя, розповідають, що їхні сварки розпочалися ще задовго до розлучення, тож багато хто навіть думав, що вони розсталися багато місяців тому.

Саме у цьому театрі пара колись і познайомилася. Стєбунов та Александрова разом грали у спектаклі "Горе від розуму" та "Антоній і Клеопатра". Тепер та ж сцена лишається єдиним місцем де вже колишнім чоловікові та дружині доводиться спілкуватися одне з одним.

Серед ймовірних причин негараздів у акторській родині називають як зловживання Івана алкоголем, так і наявність в Марини заможного залицяльника.

Сама ж Александрова відмовляється давати будь-які коментарі з приводу свого розлучення.

Нагадаємо, чутки про те, що Іван із гучним скандалом полишив сімейне гніздечко та переїхав у окрему квартиру, почали ходити ще у лютому.

Проте Марина відчайдушно тримала оборону, розповідала, буцімто в неї з Іваном усе добре й навіть натякала, що невдовзі збирається подарувати коханому дитину.

Фото "Моя газета"

По материалам: ТАБЛОID

 

Читайте новости Comments.UA в социальных сетях facebook и twitter.

Источник: Jungle

Теги:

Версия для печати
Загрузка...
Loading...

Новости mama.land

..

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
властьвласть деньги деньги стиль жизнистиль жизни hi-tech hi-tech спорт спорт мир мир общество общество здоровье здоровье звезды звезды
Архив Экспорт О проекте/Контакт Информатор

Нажмите «Нравится»,
чтобы читать «Комментарии» в Facebook!

Спасибо, я уже с вами.

   © «КомментарииУА:», 2016

Система Orphus