УКРАИНА

«Лєнта.Ру»: Шафи українських політиків переповнені кістяками

0

0

Чому основні кандидати в президенти України відмовилися від теледебатів? На думку російського інтернет-видання «Лєнта.Ру», Віктор Янукович, Юлія Тимошенко, Віктор Ющенко, Арсеній Яценюк і Володимир Литвин не захотіли відповідати на незручні запитання.

«Така поведінка кандидатів не співвідноситься з тезою прозорих і відкритих виборів. Почасти свою роль зіграло чванство, небажання дискутувати з людиною на прізвище «Противсіх». Та головне: шафи згаданих кандидатів переповнені кістяками (в когось навіть обезголовленими). Розмова між Юлією Тимошенко й Віктором Януковичем ризикує звестися до банального з’ясування стосунків у стилі «сам дурак» і «сама злодійка».

Приблизно те ж можна сказати й про діалог Володимира Литвина з Віктором Ющенком. З огляду на ораторські здібності цих політиків, дійство, швидше за все, було б нудним сірим киселем.

Перцю можуть додати хіба що натяки на причетність спікера Верховної Ради до справи Гонгадзе. Арсеній Яценюк — особлива пісня. Він людина жвава і гостра на язик, причому гріхів молодості має небагато: наймолодший кандидат ще не встиг наламати дров. Однак його кампанія будується на тому, що справжніх кандидатів у президенти всього три: Тимошенко, Янукович і, зрозуміло, він сам. Тому за відсутністю співрозмовників і йому довелося відмовитися від дебатів. З Яценюком ніхто з важковаговиків не бажає розмовляти інакше, як у стилі «Хлопчику, ти чий? Де твоя мама?» Арсенія Петровича, що, судячи з його плакатів, настільки дорослий, що «іде на війну з корупцією», це дуже дратує».

По матеріалам Weekly.ua.

Читайте новости Comments.UA в социальных сетях facebook и twitter.

Источник: proUA

Теги:

Версия для печати
Загрузка...
Loading...

Новости mama.land

..
властьвласть деньги деньги стиль жизнистиль жизни hi-tech hi-tech спорт спорт мир мир общество общество здоровье здоровье звезды звезды
Архив Экспорт О проекте/Контакт Информатор

Нажмите «Нравится»,
чтобы читать «Комментарии» в Facebook!

Спасибо, я уже с вами.

   © «КомментарииУА:», 2016

Система Orphus