УКРАИНА

Чи з`явиться Борис Апрель у «Суперфіналі» – досі невідомо

0

0

Як стало відомо Glamurchik`у, місцезнаходження співака до цих пір невідомо.

Борис Апрель, неординарний артист так і ніде і не з`являється. У близькому оточенні «зоряного воїна» повідомили, що його не бачили майже місяць, а в останній раз він виходив на зв`язок по телефону два тижні тому.

- Телефонна розмова тривала не більше хвилини. Я намагалася з`ясувати, де він зараз перебуває, але Боря сказав тільки, що заплутався і хоче знайти себе. До і після цієї розмови всі спроби з ним зв`язатися були безрезультатними, його телефон увесь час вимкнений - Я дуже переживаю за Борю, так як перед зникненням він був сам не свій, нічого не їв і відмовлявся виходити з квартири. А діагноз «анорексія» йому поставили ще до проекту «Фабрика. Суперфінал ». Він міг втратити свідомість в якомусь лісі або горах і потребувати допомоги, - розповіла Юля, близька подруга виконавця.

Нагадаємо, близько місяця тому Glamurchik повідомляв про те, що після вильоту з проекту «Фабрика. Суперфінал» Борис Апрель перестав з`являтися в офісі TALANT Group. Продюсери молодого виконавця офіційно підтвердили цю інформацію і запевнили, що його місцезнаходження стане відомо в найближчі дні. Але після двох тижнів, нової інформації так і не з`явилося. Втім, продюсерам точно не вигідно коментувати таке своє безсилля.

Особливої гостроти зникнення додає ймовірність перемоги квітня у фіналі «Фабрики. Суперфінал », куди його активно повертають глядачі за допомогою голосування, в якому він зараз лідирує зі значним відривом.

Хто ж буде співати замість нього? Або це все банальний піар і Апрель з`явитися перед самим фіналом?

Автор: Eva Star

По материалам: Glamurchik.tochka.ne

Читайте новости Comments.UA в социальных сетях facebook и twitter.

Источник: Jungle

Теги:

Версия для печати
Загрузка...
Loading...

Новости mama.land

..

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
властьвласть деньги деньги стиль жизнистиль жизни hi-tech hi-tech спорт спорт мир мир общество общество здоровье здоровье звезды звезды
Архив Экспорт О проекте/Контакт Информатор

Нажмите «Нравится»,
чтобы читать «Комментарии» в Facebook!

Спасибо, я уже с вами.

   © «КомментарииУА:», 2016

Система Orphus