УКРАИНА

15-річна Ліза Арзамасова випустила свій перший кліп (ВІДЕО

0

0

Юна актриса вирішила спробувати себе у новій сфері.

Ліза Арзамасова, 15-річна героїня серіалу «Татусеві дочки», щодня відкриває в собі все нові й нові таланти. Останнім часом Ліза зацікавилася співом, дівчинці замало театральних постановок, тепер усі її сили направлені у шоу-бізнес. Ліза Арзамасова зняла кліп на пісню «Я твое солнце».

- Коли я співаю цю пісню, я весь час думаю: скільки б людей не оточувало тебе протягом дня, на знімальному майданчику, в театрі, у школі, - ти все одно щовечора повертаєшся додому, зачиняєш двері своєї кімнати і опиняєшся сам на сам із собою, зі своїми страхами і самотністю. Але ми в жодному разі не самотні. Є люди, які люблять нас, змушують нас усміхнутися і забути про смуток. І ще замислююсь про те, що в житті, крім мішури, різних ролей і масок, немислимих ідей, є прості, але найприємніші й найважливіші речі, - каже Ліза Арзамасова.


 
Актриса розуміє, що навряд чи хтось здогадається, чому досить проста пісня наштовхнула її на такі думки.

- Не дивуйтеся, що проста, нехитра пісенька змусила мене так багато про що замислитися. Я просто думала одразу про все, що зі мною в цей час відбувалося, - пояснює юна актриса.

Завершення монтажу кліпу Ліза відзначила разом зі знімальною групою, своїми друзями і мамою, яка, за словами Арзамасової, першою затанцювала.

Автор: Ярослава Рожок

По материалам: Glamurchik.tochka.net

 

Читайте новости Comments.UA в социальных сетях facebook и twitter.

Источник: Jungle

Теги:

Версия для печати
Загрузка...
Loading...

Новости mama.land

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
властьвласть деньги деньги стиль жизнистиль жизни hi-tech hi-tech спорт спорт мир мир общество общество здоровье здоровье звезды звезды
Архив Экспорт О проекте/Контакт Информатор

Нажмите «Нравится»,
чтобы читать «Комментарии» в Facebook!

Спасибо, я уже с вами.

   © «КомментарииУА:», 2016

Система Orphus