УКРАИНА

В Мережі з’явились фотографії Бориса Апреля в лікарні (ФОТО)

0

0

В одній із лікарень столиці епатажний співак змінився просто до невпізнанності. Ви більше не побачите свого кумира таким, яким звикли споглядати.

Зниклий безвісти співак, на щастя своїх продюсерів і шанувальниць, нарешті знайшовся й нині проходить реабілітацію у клініці «Борис». Нашому виданню вдалося зв`язатися з однією з медсестер цієї клініки, яка повідомила нам, що Зоряний воїн уже зовсім не той, яким звикли бачити його всі глядачі. Він постригся налисо!

- Річ у тому, що він не знімає при нас капюшон, навіть коли ми ставимо йому крапельницю. Але ми помітили, що навіть із-під капюшона волосся не виглядає, - повідомляє наш таємний інформатор у клініці.

Ось тепер усе й стало на свої місця! Цілком зрозуміло, чому продюсер співака Наталя Могилевська ховала свого зоряного підопічного від громадськості й не випустила на сцену навіть під час прямого телеефіру «Фабрики. Суперфінал». Це пояснює також і те, чому вона використовує скрізь фотографію з паспорта Бориса Круглова (справжнє прізвище Апреля - Прим. авт.) як факт підтвердження того, що він постригся. Вона просто чекає, поки волосся відросте хоча б до трисантиметрової довжини, щоб він був схожий на все те ж паспортне фото. Інакше фанатки його просто не впізнають! І ось чому так багато чуток ходить про його стрижку. Бо насправді він уже зовсім не брюнет і навіть не блондин - він узагалі лисий.Автор: Анна Евіч

По материалам: Glamurchik.tochka.net

 

Читайте новости Comments.UA в социальных сетях facebook и twitter.

Источник: Jungle

Теги:

Версия для печати
Загрузка...
Loading...

Новости mama.land

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
властьвласть деньги деньги стиль жизнистиль жизни hi-tech hi-tech спорт спорт мир мир общество общество здоровье здоровье звезды звезды
Архив Экспорт О проекте/Контакт Информатор

Нажмите «Нравится»,
чтобы читать «Комментарии» в Facebook!

Спасибо, я уже с вами.

   © «КомментарииУА:», 2016

Система Orphus