УКРАИНА

Канни: сукня Періс Хілтон сповзала із зірки, а потім і сама Періс хотіла від неї позбутися (ФОТО)

0

0

Ледве приїхавши на вечірку, влаштовану в рамках Каннського кінофестивалю, світська левиця тут же прикувала до себе сотні поглядів.

Періс Хілтон, 29-річна тусовщиця з`явилася в дивовижній вечірній сукні глибокого синього кольору. Млосно позуючи на червоній килимовій доріжці, красуня Хілтон раз у раз картинно притискала руки до грудей. Але насправді причина була в тому, що позбавлений бретелей наряд так і норовив сповзти з практично першого розміру Періс, який вона шляхом нехитрих маніпуляцій з поролоновими подушечками перетворила на міцний другий розмір. Вона постійно намагалася зловити вислизаючі з корсажа груди.

Але на цьому її пригоди не закінчилися. Випивши кілька келихів вина, захмеліла Періс остаточно втратила контроль над сукнею, і, спускаючись зі сцени, підхопила на сходинках довгий поділ. Забувшись, блондинка на радість оточуючим задерла його набагато вище талії. Зірка, п`яно похитуючись, пішла з вечірки.

Так і залишилося загадкою, чи були на Періс трусики чи ні.

Автор: Eva Star

По материалам: Glamurchik.tochka.net

 

 

Читайте новости Comments.UA в социальных сетях facebook и twitter.

Источник: Jungle

Теги:

Версия для печати
Загрузка...
Loading...

Новости mama.land

..

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
властьвласть деньги деньги стиль жизнистиль жизни hi-tech hi-tech спорт спорт мир мир общество общество здоровье здоровье звезды звезды
Архив Экспорт О проекте/Контакт Информатор

Нажмите «Нравится»,
чтобы читать «Комментарии» в Facebook!

Спасибо, я уже с вами.

   © «КомментарииУА:», 2016

Система Orphus