УКРАИНА

Борис Апрель посварився з Доманським і вдарив його букетом

0

0

Своє повернення на велику сцену «фабрикант» почав зі скандалу.


Борис Апрєль, 20-річний епатажний артист, який зовсім недавно пропав з поля зору через свою хворобу, повернувся в проект «Фабрика зірок» в новому іміджі і з новими скандальними розбірками.

Якщо говорити про репетицію номера Борі, то все було спокійно. Апрель покірно слідував радам Могилевської, яка всіляко хвалила свого підопічного. Не тільки співачка була в захваті від таланту Борі Апреля, але і вся знімальна група. Вся заковирка полягала в тому, що довелося кілька разів перезнімати номер, виставляючи світло на сцені і розставляючи правильні акценти.Але хто б міг подумати, що в ефірі, після свого неперевершеного виступу з новою піснею «Інкогніто», Борису Апрелю захочеться поскандалити з телеведучим Андрієм Доманським. Мало того, що «фабрикант» не захотів спілкуватися і давати коментарі з приводу свого повернення на сцену, він зі злості кинув букет квітів у спину Андрію Доманському.

До речі, це вже не перший випадок, коли Доманському доводиться мовчки терпіти витівки «фабрикантів». Кілька ефірів тому, Володимир Дантес кинув Доманському конверт в обличчя, тим самим демонструючи, що йому не подобаються правила, що диктуються продюсерами проекту.

По материалам: Glamurchik.tochka.net

 

Читайте новости Comments.UA в социальных сетях facebook и twitter.

Источник: Jungle

Теги:

Версия для печати
Загрузка...
Loading...

Новости mama.land

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
властьвласть деньги деньги стиль жизнистиль жизни hi-tech hi-tech спорт спорт мир мир общество общество здоровье здоровье звезды звезды
Архив Экспорт О проекте/Контакт Информатор

Нажмите «Нравится»,
чтобы читать «Комментарии» в Facebook!

Спасибо, я уже с вами.

   © «КомментарииУА:», 2016

Система Orphus