УКРАИНА

Кільчицька хвалиться своїми сукнями і хоче бути найгарнішою нареченою

0

0

Один із найяскравіших персонажів з наближення Черновецького Ірена Кільчицька зізналася, якому дизайнеру довірить свою весільну сукню.

Як з‘ясувалося, Ірена Реонольдівна замовила весільну сукню в італійському будинку мод Valentino, пише "Gazeta.ua".

"Зараз активно готуюся до весілля. Довго думала, де замовляти весільну сукню. Варіант Києва відразу відпав, бо довіряю лише старим, перевіреним брендам", - поділилася ходом своїх думок епатажна чорнявка.

"Весільна сукня буде дуже гарною. Я і так гарна, а тут ще на п`ятому десятку вирішила заміж вийти. Маю бути найкрасивішою нареченою", - заявила Кільчицька.

"Мені дуже подобаються сукні від Валентино. Купую їх, коли буваю у Парижі, Римі чи Мілані. У моєму гардеробі їх понад 10. Вони всі ідеально сидять на фігурі і пошиті бездоганно", - повідомила вона.

По ходу справи Кільчицька і про свій гардероб розповіла:

"У гардеробі у мене є одяг від Олени Голець і Віктора Завадського. Вони мене добре знають і розуміють мій смак. У Голець я замовляю одиничні, ексклюзивні моделі вечірніх суконь".

А от про одяг для своїх дітей Моніки та марка Ірена Реонольдівна, за її зізнанням, ще не думала. "...Але вони теж будуть красивими", - запевнила вона.

Нагадаємо, весілля Кільчицької має відбутися у серпні у паризькій мерії. На церемонію запрошені дружина мера Києва Аліна Айвазова, лікар і кума Ольга Богомолець, подружка Світлана Суркіс та юристка Тетяна Ківалова.

"Мені дуже подобаються сукні від Валентино... У моєму гардеробі їх понад 10"

Як розповіла Ірена Реонольдівна, її майбутній чоловік користується симпатією її дітей:

"Мої діти - Моніка та Марк - просто обожнюють мого нареченого, він теж їх дуже любить. Ми говоримо з ним англійською, а діти вже знають окремі французькі слова".

"Моніка - блакитноока білявка, має мій характер, а Марк зовні дуже схожий на мене. У нього те ж обличчя, вилиці, очі, губи, ніс. Діти дуже люблять радянські пісні. Їхня улюблена - "Не кочегары мы, не плотники" із кінофільму "Висота". Вони її часто наспівують", - видала блок інформації про своїх чад Кільчицька.

Нагадаємо, днями Ірена засвітилася на благодійному аукціоні Маргарити Січкар "Агітплакат". На захід Кільчицька прийшла в образі справжньої представниці робітничого класу - у червоній хустці та в уггі.

"Хустку мені сьогодні пошили в ательє. Коли вже збиралася виходити з дому, моя донька Моніка захотіла собі її приміряти. Одягла, а потім давай від мене тікати. Я разом з няньками доганяла її по всій квартирі", - поділилася Кільчицька.

А ще, за словами епатажної і все такої ж мерської дами, у неї "гарні акторські здібності", тому їй не складно входити у роль радянської робітниці. "Вибрала із свого одягу те, що може підійти під ретростиль", - резюмувала вона. О так, уггі - справжній ретростиль.

По материалам: ТАБЛОID

 

Читайте новости Comments.UA в социальных сетях facebook и twitter.

Источник: Jungle

Теги:

Версия для печати
Загрузка...
Loading...

Новости mama.land

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
властьвласть деньги деньги стиль жизнистиль жизни hi-tech hi-tech спорт спорт мир мир общество общество здоровье здоровье звезды звезды
Архив Экспорт О проекте/Контакт Информатор

Нажмите «Нравится»,
чтобы читать «Комментарии» в Facebook!

Спасибо, я уже с вами.

   © «КомментарииУА:», 2016

Система Orphus