УКРАИНА

Еріка чекає пропозиції від Меладзе

0

0

Екс-«фабрикантка», на відміну від багатьох співачок, не марить участю в найсексапільнішому тріо всього СНД.

Еріка, 21-річна екс-кохана переможця «Фабрики зірок - 3» Стаса Шурінса, зізналася, що група «ВІА Гра» для неї - не межа мрій. Незважаючи на те, що ще одна екс-«фабрикантка» Єва Бушміна вистрибом залишила проект заради участі в тріо, Еріку такі перспективи не тішать. Дівчині не до душі формат групи.

- Костянтин Меладзе знає мій формат і відчуває мою душу, знає, яку музику я люблю і що мені подобається. Не можу сказати, що мені не подобається «ВІА Гра», мені подобаються їхні пісні, але за стилем - це не мій формат. Він чудово розуміє, що я не розкрилася б у цій групі, та я й сама не хочу у «ВІА Гру».

Після закінчення проекту «Фабрика. Суперфінал» на Еріку чекає гастрольний тур містами України, а ось пропозицій від Костянтина Меладзе, за її словами, поки що жодних не надходило.

- Поки що він мені нічого не пропонував, а якби й запропонував, я це тримала б у таємниці, щоб усіх заінтригувати, - усміхається екс-«фабрикантка» Еріка. - Сподіваюся, якщо в нас і буде співпраця з Костянтином Меладзе, то в руслі сольної кар`єри.

Проте якби Костянтин Меладзе запропонував Еріці замінити одну з красунь «ВІА Гри», дівчина через брак кращого варіанту навряд чи відмовила б іменитому продюсерові.

Фото: Володимир Шевчук

Автор: Ярослава Рожок

По материалам: Glamurchik.tochka.net

 

 

Читайте новости Comments.UA в социальных сетях facebook и twitter.

Источник: Jungle

Теги:

Версия для печати
Загрузка...
Loading...

Новости mama.land

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
властьвласть деньги деньги стиль жизнистиль жизни hi-tech hi-tech спорт спорт мир мир общество общество здоровье здоровье звезды звезды
Архив Экспорт О проекте/Контакт Информатор

Нажмите «Нравится»,
чтобы читать «Комментарии» в Facebook!

Спасибо, я уже с вами.

   © «КомментарииУА:», 2016

Система Orphus