УКРАИНА

«Татова дочка» Ліза Арзамасова закінчила школу

0

0

Героїня серіалу «Татусеві дочки» несамовито боялася йти на шкільні іспити.

Ліза Арзамасова, 15-річна російська актриса, останній місяць провела в напруженні перед відповідальним моментом - закінченням середньої школи. У навчальному закладі актрисі та співачці довелося складати математику, російську, французьку та історію. Найбільше Ліза боялася, що не складе математику, з якою в неї усе дуже погано. Дівчинці завжди проблематично давалися точні науки.

- Я сильно хвилювалася перед математикою, навіть побоювалася, що перездаватиму її кілька разів. Я дуже рада, що все вже позаду. Іспити - це щось екстремальне для мене, - каже з полегшенням Ліза Арзамасова.

До речі, можна сказати, що актрисі усе так минулося, хоча вона дуже багато пропустила в школі через те, що часто була на знімальних майданчиках. Зате тепер зірка серіалу «Татусеві дочки» може похвалитися новою серйозною роллю. Тепер Ліза Арзамасова зніматиметься в багатосерійному фільмі Володимира Хотиненка «Достоєвський», де гратиме роль юної Софії Ковалевської.

Автор: Ярослава Рожок

По материалам: Glamurchik.tochka.net

 

Читайте новости Comments.UA в социальных сетях facebook и twitter.

Источник: Jungle

Теги:

Версия для печати
Загрузка...
Loading...

Новости mama.land

..

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
властьвласть деньги деньги стиль жизнистиль жизни hi-tech hi-tech спорт спорт мир мир общество общество здоровье здоровье звезды звезды
Архив Экспорт О проекте/Контакт Информатор

Нажмите «Нравится»,
чтобы читать «Комментарии» в Facebook!

Спасибо, я уже с вами.

   © «КомментарииУА:», 2016

Система Orphus