УКРАИНА

Меладзе вирішив об’єднати гурти «БиС» та «Інь-Ян»

0

0

Екс-соліст дуету «БиС» з вересня співатиме у складі відомого квартету.

Дмитро Бікбаєв, 22-річний російський виконавець, незабаром виступатиме у складі популярного колективу «Інь-Ян». Після новини про розпад популярного гурту «БиС» усі фанати хлопців могли лише здогадуватися - що ж буде з їхніми улюбленими виконавцями. Тепер карти розкрито, і розкрив їх продюсер обох гуртів «БиС» і «Інь-Ян» - Костянтин Меладзе. Композитор і продюсер запропонував Дімі Бікбаєву стати п`ятим учасником гурту «Інь-Ян». Звичайно ж, Бікбаєв погодився, адже інших перспектив розвитку у шоу-бізнесі в нього могло й не бути.

З 1 вересня гурт «Інь-Ян» працюватиме в новому складі - Дмитро Бікбаєв, Артем Іванов, Тетяна Богачова, Сергій Ашихмін і Юлія Паршута. Наприкінці літа відбудуться зйомки нового кліпу гурту, в яких візьме участь і Бікбаєв.

У Влада Соколовського з «БиС» доля теж склалася досить непогано - він записує сольні пісні, а до осені готує свій дебютний альбом.

Фото: bikbaevdima.com, in-yan.net

Автор: Ярослава Рожок

По материалам: Glamurchik.tochka.net

 

Читайте новости Comments.UA в социальных сетях facebook и twitter.

Источник: Jungle

Теги:

Версия для печати
Загрузка...
Loading...

Новости mama.land

..

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
властьвласть деньги деньги стиль жизнистиль жизни hi-tech hi-tech спорт спорт мир мир общество общество здоровье здоровье звезды звезды
Архив Экспорт О проекте/Контакт Информатор

Нажмите «Нравится»,
чтобы читать «Комментарии» в Facebook!

Спасибо, я уже с вами.

   © «КомментарииУА:», 2016

Система Orphus