УКРАИНА

Суд заборонив Мелу Гібсону наближатися до дочки

0

0

Колишня кохана через суд Лос-Анджелеса домоглася офіційної заборони, що голлівудському акторові і режисерові не можна наближатися до неї ближче, ніж на 100 ярдів і бачитися з дочкою.

Оксана Григор`єва, 40-річна піаністка з Росії довела, що взимку 2010 року вона піддавалася домашньому насильству з боку екс-бойфренда. Причиною всьому стало насильство. Ще в січні Мел нібито підняв руку на Оксану. Гібсон і Григор`єва лаялися. Вийшовши з себе, Оксана вискочила з дому і почала бігати по двору. За деякими даними, вона трясла дитини як ляльку. Тоді Мел вдарив жінку - ніби як для того, щоб вона прийшла в себе. Представники Гібсона погоджуються, що «фізичний контакт» був, але Мел не бив даму, а просто прагнув захистити дитину.

Під час слухань з`ясувалося, що Оксана потай записувала всі свої сварки з Мелом, але суддя заборонив використання цих записів, а також заборонив розкривати їх зміст і взагалі публічно коментувати справу.

У результаті, Мел Гібсон не має право бачитися з їх спільною дитиною - семимісячної дочкою Люсіей, а вона не має права поширювати інформацію про його приватного життя.

Автор: Eva Star

По материалам: Glamurchik.tochka.net

 

Читайте новости Comments.UA в социальных сетях facebook и twitter.

Источник: Jungle

Теги:

Версия для печати
Загрузка...
Loading...

Новости mama.land

..

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
властьвласть деньги деньги стиль жизнистиль жизни hi-tech hi-tech спорт спорт мир мир общество общество здоровье здоровье звезды звезды
Архив Экспорт О проекте/Контакт Информатор

Нажмите «Нравится»,
чтобы читать «Комментарии» в Facebook!

Спасибо, я уже с вами.

   © «КомментарииУА:», 2016

Система Orphus