УКРАИНА

Активістки "Femen" показали Патріарху голі груди та розіп’ялися на "хресті" (ФОТО)

0

0

Панянкам з організації "Femen" дай лише привід, щоб показати свої груди. Вже традиційно до приїзду чергового високопосадовця до України, дівчата виставляють на показ свої соски.

Цього разу "кровосісі" влаштували шоу, чи як вони називають - акцію протесту під гучною назвою "Ізиді!" для Московського патріарха Кирила.

У вівторок під стінами Софійського собору, де напередодні відбувся урочистий молебень Патріарха Кирила, одна з активісток "Femen" уявила себе ні більше, ні менше - Ісусом Христом.

Панянка в українському вінку і пов`язці на стегнах "розіп`яла" себе на хресті з живих тіл. Звісно ж, перед цим, оголивши свої груди та обмазавши їх чорною фарбою.


"Таким чином, жіночий рух "Femen" заявив, що виступає проти будь-яких форм патріархату як побутового, так і церковного", - волають у своєму повідомлені жіночки.

Активістки вважають, що благі наміри візиту, заявлені патріархом, на ділі обертаються для України поглибленням цивільних протиріч, позначаючи нові лінії розколу між українцями.

"Дівчат вражає "аскетизм" Святійшого, заради кортежу якого зупиняють життєвий ритм мільйонних міст, а десятки тисяч співробітників міліції відривають від виконання прямих обов`язків - захисту прав громадян України", - йдеться у листі.

Нагадаємо, панянки з "Femen" нещодавно опинилися в руках міліціонерів. Гологрудих дівчат затримали за мокрі "сісі" на Майдані.

Якщо раніше "Femen" показували "кровосісі", то тепер соски в них почорнілиАктивісткам руху зняти привселюдно футболку, все одно що зуби почистити

Цього разу гологруді дівчата зайнялися богохульство - розіп`яли себе на хресті з чоловіківВінок на голову, і сісі оголити - звичний ритуалДо полку "Femen" додалися чоловіки з оголеними торсами

По материалам: ТАБЛОID, "FEMEN"

 

 

Читайте новости Comments.UA в социальных сетях facebook и twitter.

Источник: Jungle

Теги:

Версия для печати
Загрузка...
Loading...

Новости mama.land

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
властьвласть деньги деньги стиль жизнистиль жизни hi-tech hi-tech спорт спорт мир мир общество общество здоровье здоровье звезды звезды
Архив Экспорт О проекте/Контакт Информатор

Нажмите «Нравится»,
чтобы читать «Комментарии» в Facebook!

Спасибо, я уже с вами.

   © «КомментарииУА:», 2016

Система Orphus