УКРАИНА

Професійний екзорцист позбавить Кейт Мосс від проблем з каналізацією

0

0

Британська фотомодель упевнена, що в її будинку живе диявольська сила.

Кейт Мосс, 36-річна зірка, найняла професійного екзорциста, щоб той очистив її житло. Побоюючись за своє життя, дівчина найняла шамана, щоб очистити власний будинок від «диявольської енергії». До такого кардинального кроку Кейт спонукала послідовна низка невдач, пов`язана з цим маєтком. Причому всі нещастя трапилися протягом останнього місяця.

- Її бойфренд вірить у надприродні сили, саме він і переконав Кейт, що в домі погана енергетика, від якої можна позбутися за допомогою шамана. От вона такого і знайшла. Тепер залишилося провести церемонію очищення, - повідомив один з інформаторів.

Нещастя почалися ще з травня місяця. Цього місяця з дому Кейт було викрадено оригінал картини Бенксі вартістю $120 тис. Грабіжники проникли в приміщення тоді, коли коханець і мати Кейт спали. А всього за кілька днів будинку було заподіяно збитку на суму, що перевищує $150 тис.: просто прорвало каналізацію й екскрементами залило кімнати.

Чи варто в усьому цьому звинувачувати злі сили, сказати складно.

Автор: Eva Star

По материалам: Glamurchik.tochka.net

 

Читайте новости Comments.UA в социальных сетях facebook и twitter.

Источник: Jungle

Теги:

Версия для печати
Загрузка...
Loading...

Новости mama.land

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
властьвласть деньги деньги стиль жизнистиль жизни hi-tech hi-tech спорт спорт мир мир общество общество здоровье здоровье звезды звезды
Архив Экспорт О проекте/Контакт Информатор

Нажмите «Нравится»,
чтобы читать «Комментарии» в Facebook!

Спасибо, я уже с вами.

   © «КомментарииУА:», 2016

Система Orphus