УКРАИНА

ЗМІ: найвпливовіша жінка світу в молодості була повією

0

0

Одна з найвпливовіших персон Америки надавала інтимні послуги за гроші.

Опра Уінфрі, 56-річна телеведуча, у молодості займалася проституцією. Старі знайомі зірки незабаром планують продати за великі гроші право на публікацію матеріалів, що викривають Опру Уінфрі в тому, що раніше вона займалася проституцією. Про це повідомляє американський таблоїд National Enquirer із посиланням на інформовані джерела.

- Опра знає, що її старі друзі планують продати скандальну інформацію про її молодість, - каже інформатор. - Вона хоче використати всю свою владу й гроші, щоб уникнути цього. У минулому Опра «зустрічалася» з хлопцями. Так вона називає свої інтимні зустрічі з чоловіками в обмін на гроші. Вона була повією протягом певного часу. Поки її мати Верніта Лі була на роботі, вона запрошувала додому чоловіків і отримувала гроші в обмін на секс.

Нагадаємо, цього року Опра Уінфрі очолила список найвпливовіших знаменитостей, за версією журналу Forbes. Рейтинг складається на підставі популярності, а також фінансового успіху.

Фото: bet.com

Автор: Eva Star

По материалам: Glamurchik.tochka.net

 

Читайте новости Comments.UA в социальных сетях facebook и twitter.

Источник: Jungle

Теги:

Версия для печати
Загрузка...
Loading...

Новости mama.land

..

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
властьвласть деньги деньги стиль жизнистиль жизни hi-tech hi-tech спорт спорт мир мир общество общество здоровье здоровье звезды звезды
Архив Экспорт О проекте/Контакт Информатор

Нажмите «Нравится»,
чтобы читать «Комментарии» в Facebook!

Спасибо, я уже с вами.

   © «КомментарииУА:», 2016

Система Orphus