УКРАИНА

Сьогодні Google святкує свій 12-й день народження

0

0

Сьогодні, 27 вересня, корпорація Google відзначає свій 12-й день народження. На честь свята пошуковик прикрасив свою головну сторінку новою святковою картинкою у вигляді замальовки, відомої в Мережі як Doodl.

Сьогодні на святковому логотипі намальований торт з назвою компанії і свічкою замість букви L. Ця картинка створена 89-річним художником Уейном Тібо зі США, що одержав популярність завдяки зображенню тортів, предметів повсякденності та інших об`єктів масової культури.

Корпорація Google була заснована 4 вересня 1998 року, а домен Google.com зареєстрований 15 вересня 1997 року.

Google - перша за популярністю в світі пошукова система, що обробляє понад 40 мільярдів запитів на місяць. Лідер пошукових машин Інтернету займає більше 60% світового ринку та індексує більше 8 мільярдів веб-сторінок. Google може знаходити інформацію 191 мовою.

Пошукова система Google була створена як навчальний проект студентів Стенфордського університету Ларі Пейджа і Сергія Бріна, які в 1996 році працювали над пошуковою системою BackRub, а в 1998 році на її основі створили пошукову систему Google. Назва Google походить від числа Гугол, яке означає десять у сотій степені.

По материалам: Вести.ru

 

Читайте новости Comments.UA в социальных сетях facebook и twitter.

Источник: Jungle

Теги:

Версия для печати
Загрузка...
Loading...

Новости mama.land

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
властьвласть деньги деньги стиль жизнистиль жизни hi-tech hi-tech спорт спорт мир мир общество общество здоровье здоровье звезды звезды
Архив Экспорт О проекте/Контакт Информатор

Нажмите «Нравится»,
чтобы читать «Комментарии» в Facebook!

Спасибо, я уже с вами.

   © «КомментарииУА:», 2016

Система Orphus