УКРАИНА

Сьогодні НАСА планує зіткнутися з Місяцем

0

0

Вчені підготувалися до того, щоб розбити космічний корабель об місячну поверхню.

Сорок років тому освоєння Місяцю стало одним із найбільших досягнень людства з того часу, як Дейл Армстронг та Базз Олдрін зробили перші кроки по його поверхні.

Однак у п’ятницю відбудеться один із найдивовижніших етапів у освоєнні космосу: НАСА збирається відправити 2,3 тонни сателіту врізатися у поверхню місяця.

Посадові особи НАСА говорять, що якщо все піде за планом, зіткнення відбудеться близько 24.30 за часом Великобританії, коли супутник, вилетівши із ракети-носія, впаде у величезний кратер поблизу південного полюсу Місяця.

Як говорить менеджер проекту НАСА Дана Ендрюс, ця подія, безумовно, далека по значимості від висадки модуля Eagle у 1969 році, проте, дана місія матиме дуже великий вплив на космічні дослідження.

Ця рукотворна «аварія» є, насправді, спробою виявити на Місяці воду і відкрити нові можливості для пілотованих польотів у космос. Вивчивши величезну хмару пилу, що здійметься після зіткнення, вчені сподіваються знайти докази присутності на Місяці льоду.

Фото: НАСА

Автор: Боббі Джонсон

По материалам: Guardian.co.uk

 

 

 

Читайте новости Comments.UA в социальных сетях facebook и twitter.

Источник: Jungle

Теги:

Версия для печати
Загрузка...
Loading...

Новости mama.land

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
властьвласть деньги деньги стиль жизнистиль жизни hi-tech hi-tech спорт спорт мир мир общество общество здоровье здоровье звезды звезды
Архив Экспорт О проекте/Контакт Информатор

Нажмите «Нравится»,
чтобы читать «Комментарии» в Facebook!

Спасибо, я уже с вами.

   © «КомментарииУА:», 2016

Система Orphus