УКРАИНА

Брітні Спірс готується до битви з колишнім чоловіком

0

0

Американська поп-співачка має намір стати основним опікуном своїх дітей.

Відома 28-річна акторка готується до серйозної битви з колишнім чоловіком Кевіном Федерлайном. Як пише видання The National Enquirer, Брітні серйозно налаштована отримати права на повне опікунство над своїми дітьми – 4-річним Шоном Престоном і 3-річним Джейденом Джеймсом. Знайомий Брітні поділився з журналом такою інформацією:

– Бріт готова битися за те, щоб одержати назад своїх хлопчиків. Вона бачить, що життя дітей із Кевіном погано впливає на них: хлопчики матюкаються, не вміють поводитися та взагалі роблять, що хочуть. Брітні хоче сама вирішувати, коли дітям іти в школу, а коли – в церкву, не питаючи ні в кого дозволу.

А от інший знайомий додав:

– Брітні хоче стати основним опікуном, а Кевіну залишити лише право на зустрічі з синами. Вона вважає, що зараз Кевін – людина з проблемами, про які повинен почути суддя. На думку Бріт, він є для Шона та Джейдена поганим прикладом для наслідування. Хлопчики звикли бачити вдома компанію Кевіна – лайливих, ледачих безробітних танцівників, які або живуть у будинку, або день у день тусуються там. Брітні не хоче, щоб її сини вважали, що це прийнятний спосіб життя.

Час покаже, чи вдасться Брітні здійснити задумане.

Автор: Лефф Свеццький

Фото: Getty Images

За матеріалами: “Glamurchik.com

Читайте новости Comments.UA в социальных сетях facebook и twitter.

Источник: Jungle

Теги:

Версия для печати
Загрузка...
Loading...

Новости mama.land

..

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
властьвласть деньги деньги стиль жизнистиль жизни hi-tech hi-tech спорт спорт мир мир общество общество здоровье здоровье звезды звезды
Архив Экспорт О проекте/Контакт Информатор

Нажмите «Нравится»,
чтобы читать «Комментарии» в Facebook!

Спасибо, я уже с вами.

   © «КомментарииУА:», 2016

Система Orphus