УКРАИНА

Міка Ньютон відмовилась бути Оленою Грицай

0

0

Відома українська поп-співачка нікому не збирається віддавати свій псевдонім, керуючись відповідним законом.

Міка Ньютон, 23-річна українська співачка, вирішила розставити всі крапки і, втомившись від скандалів і чуток щодо її псевдоніму. Ось уже другий місяць історія зі сценічним ім`ям Міки Ньютон обростає новими припущеннями й подробицями після того, як колишній продюсер співачки заявив, що її псевдонім належить за контрактом йому. При такому розкладі справ Міці не залишається нічого іншого, як знайти собі новий псевдонім або ж залишитися при своєму справжньому імені - Оксана Грицай.

Юристи Міки Ньютон подали запит до Державного Департаменту інтелектуальної власності, щоб прояснити ситуацію. У результаті виявилося, що законодавством України... не передбачена реєстрація сценічних імен і прав на них! Власником же псевдоніма може бути виключно та людина, якій він був спочатку наданий, як творче ім`я. Тобто, в цьому випадку власником псевдоніма Міка Ньютон є лише сама співачка.

- Я для себе вирішила, що більше не хочу вникати в розвиток цього конфлікту. Для мене достатньо того, що ім`я Міка Ньютон належить мені. Зараз я пишу новий альбом, готуюся до зйомок і зовсім не хочу уподібнюватися своєму колишньому продюсерові: дзвонити й ходити до людей, просити їх чимось насолити або просто не допомагати. Думаю, він вважає, що таким чином зіб`є мене з ніг, від мене всі відвернуться, - заявила Міка. - Зараз він звертається до людей, яких не хотів чути і знати роками й пропонує «дружити проти мене», зриває мені зйомки, бреше в інтерв`ю, що я більше не Міка Ньютон. А я про нього не казатиму нічого поганого, Юрій був мені майже членом сім`ї. Але тепер я по-справжньому дізналася, на кого мені доводилося працювати сім років!

Юристи співачки не виключають, що якщо питання щодо приналежності псевдоніму й далі підніматиметься колишнім продюсером, їм доведеться вдатися до правових методів розв`язання ситуації.

Автор: Анна Смирнова

По материалам: Glamurchik.com.ua

 

Читайте новости Comments.UA в социальных сетях facebook и twitter.

Источник: Jungle

Теги:

Версия для печати
Загрузка...
Loading...

Новости mama.land

..

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
властьвласть деньги деньги стиль жизнистиль жизни hi-tech hi-tech спорт спорт мир мир общество общество здоровье здоровье звезды звезды
Архив Экспорт О проекте/Контакт Информатор

Нажмите «Нравится»,
чтобы читать «Комментарии» в Facebook!

Спасибо, я уже с вами.

   © «КомментарииУА:», 2016

Система Orphus