УКРАИНА

Зі смерті Майкла Джексона його родичі зроблять шоу

0

0

Спадкоємці поп-короля почали кар`єру на телебаченні.

Майкл Джексон, 50-річний поп-співак, через свій характер і деякі комплекси аж ніяк не був прихильником публічності. Переживши з юних літ всі принади публічного життя, Майкл намагався убезпечити своїх дітей від подібного та дати їм шанс самостійно побудувати свої долі. Останні роки поп-король і його сім`я жили на самоті, а на публіці з`являлися виключно в масках і темних окулярах.

Однак тепер усе змінилося: нащадки Майкла - 12-річний Прінс, 11-річна Періс і 7-річний Бланкет - закинули маски подалі та почали частенько з`являтися на людях. Крім того, діти взялися до роботи в телевізійному реаліті-шоу про життя сім`ї Майкла Джексона. Усього буде знято п`ять годинних або десять півгодинних серій, у яких діти Майкла разом з іншими родичами розповідатимуть про життя короля поп-сцени і його останні дні.

Не всі члени родини Джексонів схвалюють такий вчинок - 59-річна Реббі, найстарша сестра Майкла, навідріз відмовилася зніматися та заявила, що «він у труні перевернувся б, якби дізнався, що його діти зніматимуться в цьому шоу».

Загалом у шоу з`являться 23 особи з прізвищем Джексон, які дружно сумуватимуть через смерть їхнього всесвітньо знаменитого родича. Що ж, цілком вчасно - поки ще можна встигнути непогано заробити на Майклі Джексоні всім, хто мав хоч якийсь стосунок до нього за життя.

Автор: Анна Смирнова

По материалам: Glamurchik.com.ua

 

 

Читайте новости Comments.UA в социальных сетях facebook и twitter.

Источник: Jungle

Теги:

Версия для печати
Загрузка...
Loading...

Новости mama.land

..

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
властьвласть деньги деньги стиль жизнистиль жизни hi-tech hi-tech спорт спорт мир мир общество общество здоровье здоровье звезды звезды
Архив Экспорт О проекте/Контакт Информатор

Нажмите «Нравится»,
чтобы читать «Комментарии» в Facebook!

Спасибо, я уже с вами.

   © «КомментарииУА:», 2016

Система Orphus